DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Levné nakupovaní - vyhodný nakup - kde nakupovat levně

Články


Nakupujte chytře a výhodně!


Máte Vy nebo Vaši blízcí, pro které hledáte tipy na zajímavý dárek rádi originální a krásné věci? A chcete tyto originální kousky ať starožitnost či překrásný novodobý designový skvost nebo originální handmade výrobek pořídit opravdu levně?


Tak sem se určitě podívejte!
Aukro.cz - Možná tento portál už znáte a pravidelně využíváte jeho výhod. Pokud ale netušíte, že něco takového existuje nebo vás nikdy nenapadlo využívat služeb portálu Aukro.cz a levně nakupovat, tak Vám jsou věnovány další řádky.

1-

Co je Aukro.cz?

Internetový aukční portál, kde naleznete jak nové zboží známých značek, tak zboží z druhé ruky od soukromých osob. Dá se zde narazit na velmi zajímavé kousky starožitností, uměleckých děl, šperků, sběratelských lahůdek, doplňků a dekorací do bytu. Koupit výhodně zde můžete i hudební nástroje, knihy, zájezdy, pobyty na horách, chalupách a chatách, wellness a lázeňské pobyty, dále auta, elektro, PC, mobily, nemovitosti a také potřeby pro zvířata, oblečení, kosmetiku, hračky a mnoho dalších produktů a to vše za nízké, někdy dokonce jen symbolické ceny. Navíc je nakupování na Aukru velice chytlavé a zábavné:-)


Nakupovat můžete dvěma způsoby

1) Někteří obchodníci nebo soukromé osoby nabízí zboží v dražbě. V mnoha případech již od 1 Kč a vy máte možnost přihazovat a zároveň prožívat vzrušující okamžiky s napětím, zda se vám podaří vyvolenou věc vydražit a získat za tak skvělou cenu.

2) Převážná část soukromých osob a obchodníků dnes na Aukru prodává za pevnou cenu kup teď, kde máte možnost věc, o kterou máte zájem koupit přímo jedním kliknutím.


3) V mnoha případech prodávající nabízí zboží do prodeje jak formou dražby, tak i formou kup teď a Vy si můžete vybrat, jaká forma prodeje Vám vyhovuje více.

Začít nakupovat krásné originály a jiné zajímavé věci za výhodné, někdy až neuvěřitelné ceny můžete okamžitě bez registrace nebo po bezplatné registraci uživatelského účtu, která vám přinese řadu výhod.
Pro správné vytvoření Vašeho účtu je třeba zadat funkční e-mailovou adresu, na kterou obdržíte potvrzující e-mail k dokončení registrace.


A pozor. Pouhým výhodným nakupováním na Aukru to nekončí

Vytvořením Vašeho účtu na Aukru okamžitě získáváte mnoho dalších výhod.

1) Můžete také prodávat či dražit a to běžnou cestou nebo si založit Soukromý či Podnikatelský účet. K prodeji máte možnost využívat i "Aukro Shop" nebo stránku "O mě". Máte také k dispozici online nástroj - Manažera prodeje, který Vám bude pomáhat udržovat přehled o průběhu transakce v každé etapě jejího trvání. V nabídce Aukra je mnoho dalších užitečných služeb, které při prodeji můžete využívat ...

2) Máte možnost čerpat výhod Věrnostního programu Aukra, jehož cílem je odměnit všechny Vaše obchodní aktivity uskutečněné na Aukro.cz. Jako člen programu budete za každý nákup, prodej nebo vystavenou aukci získávat body. Za své nasbírané body si budete moci vybrat dárek. Dárky jsou skvělé, žádné cetky - např. DVD přehrávač, Mikrověž, fotoaparát, mobilní telefon aj.V obou případech se můžete ihned z pohodlí domova začít oddávat napínavému nakupování a vyhledávání zajímavých kousků a
krásných dárků pro Vaše nejbližší.

Nebudete-li si s čímkoli vědět rady, můžete se ptát na Aukro fóru nebo se můžete podívat na Youtube.com na videa s videonávody jak používat portál Aukro. Video najdete nejjednodušeji tak, že zadáte do vyhledávače na Youtube.com slovo aukro.


Přejeme Vám mnoho úspěšných dražeb a výhodných nákupů :-)

Tým Darkovyradce.aspone.cz

CO DÁLE DOPORUČUJEME?


Staňte se zákazníkem na portálu Nákupvakci.cz a slevy máte v kapse! Navíc zde probíhají zajímavé soutěže o hodnotné ceny a na první Váš nákup dostenete dárek - 100 Kč zdarma :-)

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku