DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Baby Art otisky aneb krabičky na vzpomínky

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro miminka a jejich rodičeBaby Art otisky aneb krabičky a rámečky na vzpomínky

100% bezpečný a nádherný dárek pro miminko a jeho rodiče k narození miminka, ale také jako vánoční dárek, na křtiny a podobně.

Pryč jsou ty doby, kdy rodičům muselo na miminkovské vzpomínání stačit fotoalbum. Dnes na uchování vzpomínek máme více možností, včetně foto knihy, CD, DVD a také rozkošných otisků, kterým se v článku budeme věnovat.

Řada otisků značky
Baby Art čítá na 25 druhů a stylů, z kterých si můžete vybrat právě ten nejlépe padnoucí na míru vámi obdarovávanému miminku a jeho rodičům, kteří si tak mohou vytvořit doma 2D či 3D otisk ručičky a nožičky jejich maličké holčičky či chlapečka pro jedinečnou a osobní památku.

Použití výrobků Baby Art je velmi jednoduché, 100% bezchybné a hlavně je pro děťátko bezpečné a zdravotně nezávadné.


Líbí se nám:

Moc hezká je třeba sada
Baby Art Úložný box My Little Treasures. Překrásná skříňka na poklady v barvě šedé pro chlapečky i holčičky, po otevření obsahuje set na vytvoření otisků miminka. Baby Art Úložný box My Little Treasures opatří rodiče jménem a otiskem ručičky nebo nožičky jejich děťátka, a také fotografií na vnitřní straně víka, kde je foto rámeček. Vnitřek dokonale členěné dřevěné krabičky pak slouží k uchování každého pokladu z prvních let života děťátka. Do krabičky lze uložit např. první vlásky, první zoubky, náramek z porodnice, první botičky, blahopřání, která dítko obdrželo ke svému narození od milujících příbuzných, důležité fotografie, dudlík, první kresby a další výtvory děťátka, jehož bude tato krabička plná vzpomínek...

Bezpečnost na prvním místě

100% bezpečné pro dítě
; snadná příprava:
žádné pečení hmoty na otisk není potřeba a pokus o dokonalý výsledek lze před vyschnutím mnohokrát opakovat; velmi rychlé, perfektní otisk lze vytvořit během 2 minut (bez doby schnutí).

Pohlédněte na video, které případně můžete ukázat i rodičům aby viděli jak s otisky pracovat.


Proč Baby Art?


Podobných vzpomínkových předmětů dnes na internetu a v kamenných obchodech najdete celou řadu. Ty od
Baby Art nám přijdou nejpovedenější a nejkvalitnější. Je naprosto jisté, že pokud zvolíte tento produkt jako dárek pro miminko, tak věřte, že výsledný efekt bude velkolepý. Po čase mohou rodiče tuto láskyplně vytvořenou krabičku svému dítěti ukázat a případně mu ji dokonce i věnovat.

V případě zájmu o koupi kreativního dětského suvenýru z řady Baby Art a o podrobnější informace, navštivte prodejce:

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku