TOP DÁRKY PRO KOČKY - překvapte svou kočičku jedinečným či lahodným kočičím dárkem - Dárkový rádce

Tipy na kvalitní a zajímavé dárky pro děti, teenagery, miminka, ženy, muže a domácí mazlíčky, vhodné ke všem příležitostem.
Title
Přejít na obsah
TIPY na dárky pro kočku - TOP dárečky pro kočky a kocoury
Vánoce patří i kočičkám a milující majitel rád dopřeje svému mazlíčkovi nejen hezké vánoční svátky, ale také radost z pěkného dárku "nejlépe několika".

Pamatujme však na to, že i kočka je pro své pány členem rodiny, někým, s kým se počítá, kdo dělá svým lidem milou společnost, někomu pravidelný příjemný ranní budíček a jinému zase svým hebkým kožíškem mnohdy pomůže i proti splínům. A tak stejně jako kupujeme dárky pro své blízké - čímž jim ukazujeme, že nám na nich záleží, tak bychom neměli zapomínat ani na správný výběr dárku pro naše čtyřnohé kamarády a kamarádky. Kočka sice nechápe, že jsou zrovna Vánoce, ale dostane-li zabalený zdravý pamlsek, novou kvalitní hračku či cokoliv jiného, jistě to radostně ocení. Tím pravým vánočním dárkem získáte přízeň milovaného stvoření a navíc se pokocháte pohledem na spokojenou, malou, kočičí šelmičku.

A proto rozmazlujte Vaší kočku, Vánoce jsou jenom jednou do roka, a ona si Vaší pozornost za svou věrnou lásku a oddanost k Vám zaslouží....

Zde Vám přinášíme pečlivě vybranou nabídku nejen vánočních dárků, kterými můžete potěšit svou čtyřnohou kamarádku - kočičku, která je jako stvořená pro dokreslení správné vánoční atmosféry.

CATIT - USB hračka pro kočky ryba modrá nebo růžováTato textilní ryba zabaví Vaší kočku na dlouhé hodiny. Umí skákat a poskakovat jako ryba ve vodě, a k tomu ještě vibruje. Má boční přihrádku, kterou lze naplnit šantou kočičí.

Prostě úžasná hračka a krásný dárek, který kočku nadchne.

Rybička je v setu se dvěma sáčky šanty kočičí.


Tresčí salámky Farm Fresh Cod Salami a jiné druhy

100% přírodní pamlsek pro kočičky a pejsky Farm Fresh Cod Salami - Tresčí salámky, ale také hovězí, koňské, jehněčí a pštrosí, jsou opravdovou lahůdkou pro Vašeho mazlíčka. Může sloužit jako zdravá odměna nebo jen tak pro potěšení a radost.

Přírodní pamlsky z Islandu Farm Fresh, jsou šetrně vyrobené pro zdravý chrup, trávení, srst, vitalitu koček i psů...


Škrabadlo, které nepřekáží a vypadá krásně - Karlie


Toto škrabadlo a hračka v jednom, kočku zabaví a zároveň si bude brousit drápky. Je vyrobeno ze dřeva a jutového provazu a přidělaná hračka je z pírek. Design škrabadla je moderní, minimalistický, ve tvaru míče a splní svůj účel v malém bytě i velkém domě.


Rozměry celkem i se základnou Ø 30 × 27 cm.


Interaktivní hračka pro micinky Létající motýl - Epic Pet


Neuvěřitelně zábavná kočičí hračka, která upoutá pozornost Vaší kočky na hodiny a roky.

Motýl létá a různě mění směr, čímž kočku vybízí ke hře, respektive v ní probouzí její lovecké instinkty.

Potřebné baterie 2 x AA.

USB kočičí fontána Drinkatt - InnovaGoodsFontánka se postará o pitný režim Vaší kočičky, ale i pejska, králíka, papouška atd. Mazlíček bude mít vždy čerstvou vodu, neboť vnitřní čerpadlo neustále udržuje tok vody, o jejíž čistotu a kvalitu se starají volitelné filtry.

Kočičí pelíšek / hnízdečko - Home decor

Krásný pelíšek ve tvaru kočky, je ušit z heboučkého plyše, a Vaší kočičce nabídne velice příjemné místo k odpočinku, které bude milovat.

Pelech má z boků praktické úchopy pro lepší manipulaci s pelíškem, a na spodní části má protiskluzovou podložku.

Dárkový Rádce © 2009 - 2024 | Všechna práva vyhrazena |
 O nás  

Návrat na obsah