O nás - Dárkový rádce

Tipy na kvalitní a zajímavé dárky pro děti, teenagery, miminka, ženy, muže a domácí mazlíčky, vhodné ke všem příležitostem.
Title
Přejít na obsah

O nás a dárkovém rádci

Jsme tým nadšenců provozující informační portály prospěšné spotřebitelům, kteří hledají konkrétní informace, tipy a kvalitní služby.

Je nám potěšením, že jste zavítal/a/ na naše stránky informačního portálu Dárkový Rádce. Tyto nekomerční stránky vznikají za přispění party nadšenců, pracujících v různých oborech souvisejících s tímto portálem, což znamená, že tomu co děláme, rozumíme, víme proč to děláme a velice nás to baví :-)

Web Dárkový Rádce je nezávislý a nestranný informační servis, poskytující návštěvníkům užitečné informace, rady a tipy. Nic neprodává ani nepřijímá platby za články nebo recenze. Cílem tohoto portálu je podat návštěvníkům zajímavé tipy na kvalitní produkty vhodné jako vánoční dárek a zároveň je návštěvníkovi zprostředkována možnost navštívit u každého našeho tipu na dárek internetový obchod, v kterém doporučujeme dárek zakoupit. Je v našem zájmu směřovat odkazy pouze do spolehlivých, prověřených a certifikovaných eShopů, kde má zákazník jistotu kvalitních služeb, a kde se nemusí bát produkt zakoupit. Jsme si totiž vědomi skutečnosti, že nejsou všechny eShopy kvalitní a jejich služby poctivé, a rozhodně není v našem zájmu, aby se kdokoli z návštěvníků portálu Dárkový Rádce stal obětí podvodníka. Nemálo zákazníků, kteří s důvěrou nakoupili přes internet, se stali obětí podvodu - za zboží zaplatili, avšak k jejich smůle ho nikdy neobdrželi. Toto je alarmující skutečnost. Zároveň si také uvědomujeme, že jsou mezi námi i spotřebitelé, kteří s on-line nakupováním teprve začínají, v eShopech se těžko orientují a naše informace jsou pro ně tudíž velkým přínosem.

Věříme, že vám milí návštěvníci budou stránky k užitku, a najdete zde to, co hledáte.

Za tým darkovyradce.aspone.cz webmaster

IVETA HÁJKOVÁ
Dárkový Rádce © 2009 - 2024 | Všechna práva vyhrazena |
 O nás  

Návrat na obsah