DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Dárky pro milovníky piva aneb potěšte pivaře pivním dárkem

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro muže 20 a více


Tipy na pivní dárky, které zaručeně potěší každého milovníka chmelového moku

V
ybíráte dárek pro muže, ženu anebo partnerskou dvojici, a nevíte, jaký dárek zvolit? Pokud Vaše blízká osoba patří k milovníkům piva, máte s vybíráním dárku vyhráno. Darujte jí, jemu nebo oběma, nějakou pivní specialitu, pivní zážitek či dárek, který souvisí s pivní vášní.

Máme pro Vás
jedinečné tipy na pivní dárky pro milovníky/ce piva, které potěší každého pivaře či pivařku. Nechte se inspirovat našimi nápady na dárek pro pivní fajnšmekry, nesoucí se v duchu tohoto lahodného zlatavého nápoje.
TIP 1 - Burton chladící vak na 10 piv Beeracuda Double Das Cuda


Tento unikátní vak v pivním designu (různé plechovky piva), je určen pro milovníky piva, kteří chtějí mít svůj oblíbený, vychlazený zlatavý mok stále při sobě i na cestách a vychutnat si tak pivní osvěžení kdykoliv na něj přijde chuť. Stačí tento vak s neoprenovým držákem naplnit až deseti vychlazenými plechovkami piva, hodit přes rameno a vyrazit do letní přírody, k vodě, na ryby, párty, výlet, festival, dovolenou, houby...


Obdarujte Vašeho pivního nadšence - cestovatele tímto jedinečným vakem Double Das Cuda, aby se mohl i bez chladničky osvěžit vychlazeným pivkem i v těch nejteplejších letních dnech...

V případě zájmu o koupi Burton chladícího vaku na pivo Double Das Cuda, a o další informace o produktu, navštivte prodejce:Chladící pivní vak přes rameno - Double Das Cuda

TIP 2: Vysmátý skleněný půlitr na pivo (různé vtipné hlášky)Vyčarujte úsměv vašemu milovníkovi kvalitního pivního moku, tímto povedeným dárkem, díky kterému nejen uhasí žízeň svým oblíbeným zlatavým nápojem, ale zároveň ho skvěle pobaví. Zejména, pokud mu/jí vyberete pivní sklenici s hláškou, která k obdarované osobě sedí.

Nám v redakci se velice líbí tyto vtipné hlášky a obrázky, u kterých jsme doslova vybuchli smíchy:

Pivo formuje vaše těla | Teprve s pivem je žízeň krásná | Dobrovolný hasič žízně | Pivo není jen pití, je to láska na celý život.

V podstatě jsou všechny hlášky perfektní a dokáží pobavit nejen obdarovanou osobu, ale i ostatní členy rodiny a kamarády.

V případě zájmu o koupi zábavného půlitru pro pivaře, a o další informace o produktu, navštivte prodejce:


Bedna Top Secret pro pivařeTIP 3: Pravá chmelová lázeň ve dvou + masáž pro oba + 2x orosené pivko a nášup v restauraci Stará SladovnaTento chmelový zážitek je ideálním dárkem pro dva milovníky piva, ale také pro všechny vyčerpané, vystresované a unavené lidičky. Například můžete potěšit rodiče, dceru a zetě, syna a snachu, maminku a dceru, tátu a syna... apod.

Uvolňující horká koupel v chmelu s detoxikačními účinky a minerální vodě IL-SANO® s uzdravujícími účinky, přinese páru uvolnění těla i ducha, podpoří trávení a vydesinfikuje i očistí pokožku. Po lázni následuje 20 min. odpočinek a poté přijde na řadu chmelová masáž bolavých a unavených partií těla. Po těchto rozmazlujících procedurách se pár vydá do restaurace, kde završí báječný cca 3 hodinový pobyt lahodným menu pro dva.

V případě zájmu o koupi zážitkového dárku Pravá chmelová lázeň s masáží pro dva, a o další informace o produktu, navštivte prodejce:


tričko Beer od Mr. GUGU & Miss GO

TIP 4: Zážitkový kurz "Uvařte si vlastní pivo" v litoměřickém pivovaru

Snem každého pivaře je vidět na vlastní oči, jak se vyrábí pivo v pivovaru. A nejeden milovník piva touží nejen vidět jak se vaří pivo, ale také si to vše vyzkoušet na vlastní kůži.

Nyní máte jedinečnou možnost, splnit sen Vašemu partnerovi/ce, tátovi i mamince, synovi nebo dceři, bráchovi či ségře. Darujte jí/mu tento úžasný zážitkový kurz
"Uvařte si vlastní pivo", aby se alespoň na okamžik mohl/a stát sládkem ve velkém pivovaru a uvařit si své vlastní pivo. A nejen to... Kromě vaření piva si také ochutná několik litoměřických orosených kousků, a ty svá pivečka (50 kousků), si odnese s sebou pěkně domů. Kromě pití piva bude mít v průběhu kurzu také zajištěno bohaté občerstvení, neb jen z piva člověk živ není ;)

Dopřejte mu/jí tento parádní zážitek, který ho/jí natolik uchvátí, že Vám o něm bude ještě dlouho vyprávět...

V případě zájmu o koupi
zážitkového kurzu "Uvařte si vlastní pivo", a o bližší informace o zážitku, navštivte prodejce:

TIP 5: Geniální XXL pivní věž s chlazením

No řekněte, kterého milovníka piva by nepotěšilo dostat jako dárek dekorativní a zároveň velice praktický pivní sloup s kohoutkem (nebo také pivní pípu), do kterého si může nalít až 4 litry piva či jiného oblíbeného alkoholického i nealkoholického nápoje, a mít postaráno o pohodlné čepování i chlazení.

Ideální na oslavy, rodinnou pohodičku, zahradní párty s přáteli, kolegy či rodinou apod.

Stačí chladící sloupec jednoduše naplnit kostkami ledu pro dlouhodobé chlazení nápojů a začít oslavovat a báječně se bavit po dlouhé hodiny.
Blahodárná pivní lázeň nebo pobyt v pivních lázních

Po čem milovníci piva touží? My to víme... No přeci po koupeli v teplé zlatavé tekutině. Tak jim ten luxus dopřejte. Darujte svým blízkým ozdravnou pivní lázeň, v které budou až po krk ponořeni v příjemně teplém pivečku, a navíc během této blažené koupele budou popíjet krásně chlazené pivečko. A co je na tom všem senzační? Můžete darovat zážitek v pivních lázních jednotlivci a také páru. To je teprve zážitek, užívat si společnou koupel... Dokonce si můžete vybrat z několika prestižních pivních lázní po celé ČR, například pivní lázně Praha, Rožnov, Chodová Planá, Tábor, Bahenec, Štramberk atd., a zvolit si buď víkendový pobyt v pivních lázních anebo originální pivní lázeň bez ubytování.

Pivní lázeň je prospěšná nejen pro pivaře, ale pro každého, neb je osvěžující a ozdravná. Koupel v pivu působí blahodárně na celé tělo, pleť i vlasy a má také příznivý vliv na zlepšování obranyschopnosti organismu.
Dopřejte si jí i Vy!

V případě zájmu o koupi zážitku Pivní lázně, a o bližší informace o zážitku, navštivte prodejce:


I drobným dárkem můžete milovníkům piva udělat radost, zejména, jde-li o vtipný pivní dárek. Nechte se inspirovat veselými a zábavnými dárky na téma pivo.


Pivní hra

Pivní polštář

Pivní polštář Albi

Otvírák génius

Zippo zapalovač s obrázkem piva

Vychutnávat si své oblíbené pivo a k tomu se s přáteli dobře pobavit? Pití piva a zábavu spojí v jedno Pivní hra. Na hráče čekají akční úkoly, pivní oko bere nebo záludné otázky, při kterých se může rozvířit zajímavá diskuze a mnohem víc. Obsahem této hry jsou i mariášové jednohlavé karty... Určeno pro: 2 a více hráčů.
S tímto velice povedeným designovým polštářem v podobě půllitru piva s bublinkami a pěnou, se bude jeho majiteli krásně relaxovat a snít, o orosených kouscích.

Polštář pivo je na dotek velmi příjemný, jemný, hebký a dobře se udržuje.
S tímto chytrým otvírákem jde nejen otevřít pivo, ale lze do něj nahrát svůj hlas a namluvit do něj třeba i výhružnou poznámku pro manžela. To, ale není vše, otvírák umí nejen otvírat pivo a mluvit, zpívat či nadávat, ale navíc umí také počítat a pomocí vestavěného počítadla řekne svému majiteli, kolik už má vypitých kousků.

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku