Nejlepší panenky jako živé miminko od Antonio Juan, ZAPF CREATION a Djeco - Dárkový rádce

Tipy na kvalitní a zajímavé dárky pro děti, teenagery, miminka, ženy, muže a domácí mazlíčky, vhodné ke všem příležitostem.
Title
Přejít na obsah
Panenky realistická miminka pro hru i učení se lásce a péči o malé děťátko
Pořiďte svá holčičce, ale klidně i chlapečkovi, některou z nádherných panenek od výrobce Antonio Juan, Zapf Creation a Djeco, které vypadají opravdu jako skutečná a živá miminka a batolata, buď vzhledem nebo funkcemi.Realistické panenky Antonio Juan - miminko REBORN v dárkové krabici
 novinky Vánoce 2023  

Panenky od výrobce Antonio Juan, jsou certifikované, zdravotně nezávadné a ručně vyráběné, s velkým důrazem na ekologii. Vypadají jako skutečný kojenec.
Antonio Juan - Můj první REBORN DANIELA

Ekologická a realistická panenka miminko děvče s měkkým látkovým tělem.


Ručně vyrobená španělská panenka - rozkošné miminko holčičky Můj první Reborn, s ručně dokreslovanými nehtíky, obočím, místy záhybů atd.

Miminko není klasickým Rebornem, ale má některé jeho vlastnosti. Nesmí se dostat do kontaktu s vodou vzhlem k ruční malbě a použití akrylových barev.

Má certifikát o původu - rodný list a váží 1730 gr.

Panenka má měkké látkové tělo, hlava a končetiny jsou vyrobené z kvalitního měkčeného vinylu a oblečení z organické bavlny.

Panenka je vhodná na hraní od 3 let věku.

Antonio Juan - SWEET REBORN NACIDO

Ekologická a realistická panenka miminko chlapec s celovinylovým tělem - 42 cm


Ručně vyrobená španělská panenka - nádherné miminko chlapečka, má ručně dokreslované detaily jako jsou: vlásky, nehtíky, žilky, obočí, načervenalá pokožka v záhybech atd.

Jeho tělíčko má speciální úpravu kůže, aby byla lehce ochmýřená jako skutečná pokožka miminka.

Má certifikát o původu - rodný list a váží 1090 gr.

Panenka je vyrobená ze speciálního měkčeného vinylu, velmi příjemného na dotek.

Oblečení bylo vyrobeno z organické bavlny, která zaručuje výrobu z ručně sbírané a ekologicky pěstované bavlny bez chemického ošetření.

Panenka je určena na hraní pro starší děti.

Tyto krásné panenky, a také jiné modely panenek od španělského výrobce Antonio Juan, koupíte zde >

Legendární panenky s realistickými funkcemi Baby Annabell a Baby Born od ZAPF CREATION (pečuj o mě jako o opravdové miminko)

Hraje si ráda Vaše malá princezna na vzornou maminku? Tak to jí rozhodně uděláte obrovskou radost některou z oblíbených panenek od výrobce ZAPF CREATION. S těmito panenkami si mohou hrát holčičky od 3 let věku.

Panenky vypadají a dělají všechno jako opravdové miminko. Roní slzy, pijí vodu z lahvičky, jí kašičku, čůrají, kakají, chtějí si hrát, mají hlad...

Panenka Baby Annabell® s doplňky - holčička 43 cmTato úžasná panenka Annabell má měkké tělíčko a je proto ideální panenkou na hraní, mazlení i společné spinkání.

Darujete-li vaší malé princezně tuto chytrou panenku Baby Annabell®, bude o ní pečovat jak o opravdové miminko, které má hlad, chce cvičit jógu, odpočívat a spinkat...

Miminko reaguje na doteky a pohyby, a také se směje, žvatlá, cumlá dudlík... Vaše holčička s láskou miminko nakrmí z lahvičky, přebalí a dá ho spinkat. Může mu zazpívat i ukolébavku a přitom ho houpat. Miminko pomalu zavře oči a klidně usne. Ve spánku oddychuje.Panenka BABY born s kouzelným dudlíkem a doplňky  - chlapeček 43 cmBABY born chlapeček má krásně měkké tělíčko a cumlá dudlík, který je kouzelný. Stačí jen dudlíkem v pusince otočit a BABY born chlapeček hned zavře oči nebo naopak otevře. Oči panenky jsou zároveň i mrkací.

Chlapeček samozřejmě ze všeho nejraději spí, papá, pije vodu ze své lahvičky, a také se rád koupe.

Jako živé miminko i čůrá a kaká do plenky anebo do nočníku a roní opravdové slzy.

Ruce, nohy a hlava panenky jsou snadno pohyblivé,

Součástí balení je 10 doplňků, které podporují funkce panenky, modré body a čepička..Panenky od francouzské značky Djeco, pro nekonečnou péči, výchovu i hrátky

Pořiďte svým dětem originální panenku miminko by Djeco. Tyhle mimina vypadají opravdu jako skutečná. Děti si s pannou mohou dělat vše, na co si vzpomenou, a to díky široké nabídce příslušenství. Mohou je převlékat, krmit, koupat, vzít na výlet v kočárku, na delší výlet autem či jim pěkně vybavit pokojíček.

Panenka Pomea Canary + výbavička na procházky (již od 18 měsíců)Měkká a pružná panenka Canary, s krásnýma modrýma očima a roztomilým oblečkem, je jako skutečné miminko. Když miminko maminka položí na záda, zavře oči. Hlavička panenky se otáčí zleva doprava.

Do výbavičky panenka dostala pláštěnku a kočárek na procházky.Pomea - hnědoooká panenka Neige (již od 18 měsíců)


Panenka Neige má na sobě bílé pyžamko s vyšitým motýlkem a modrou čepičku.

Neige je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Je lehká a svou velikostí (32 cm) se perfektně hodí pro malé dětské ruce. Její pružné textilní tělo umožňuje panenku polohovat jako skutečné miminko.

Panence lze pořídit mnoho příslušenství od kolébky, přes různé oblečení a doplňky, až po kočárek.


Dárkový Rádce © 2009 - 2024 | Všechna práva vyhrazena |
 O nás  

Návrat na obsah