DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Panenka ZAPF CREATION - Baby Born a Chou Chou jako živé miminko

Dárky lidičky > Tipy na dárky pro děti od jednoho do pěti let


Legendární panenky s realistickými funkcemi od ZAPF CREATION vhodné od 3 let věku

Hraje si ráda Vaše malá princezna na vzornou maminku? Tak to jí rozhodně uděláte obrovskou radost některou z oblíbených panenek od výrobce ZAPF CREATION.

Panenky
vypadají a dělají všechno jako opravdové miminko. Roní slzy, pijí vodu z lahvičky, jí kašičku, čůrají, kakají, chtějí si hrát, mají hlad...

Panenka holčička Baby Annabell® Pečuj o mě jako o opravdové miminko - ukáže Vaší holčičce, co si momentálně přeje

Darujete-li vaší malé princezně tuto chytrou panenku Baby Annabell®, bude o ní pečovat jak o opravdové miminko, které má hlad, chce si hrát. Miminko se také směje, žvatlá, říhá, pláče, čůrá... S láskou miminko nakrmí z lahvičky, přebalí a dá ho spinkat. Může mu zazpívat i ukolébavku a přitom ho houpat. Miminko pomalu zavře oči a klidně usne.

V případě zájmu o tuto nádhernou panenku a o bližší informace navštivte prodejce:


Interaktivní panenka Baby Born® dělá všechno jako opravdové miminko - chlapeček

Darujete-li vaší holčičce tuto
panenku Baby Born, která vypadá a dělá všechno jako opravdové miminko, dáte jí možnost stát se pečlivou a milující maminkou.

Panenka Roní slzy, pije vodu z lahvičky, jí kašičku, čůrá, kaká a zavírá oči. Panenku - Miminko může i vykoupat. Pěkně miminko nakrmí z lahvičky a dá ho spát. Až se chlapeček vyspinká, tak ho posadí na nočníček a pěkně ho pochválí. Jinak by její miminko začalo plakat a ona by ho musela pohoupat pěkně v náručí, aby se uklidnilo.

V případě zájmu o tuto nádhernou panenku a o bližší informace navštivte prodejce:Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku