DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Apple iPhone 4

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro chlapce 15 - 20 letDesignový skvost a krasavec - Apple iPhone 4

  • Jak již bývá u Apple smartphonů zvykem, vyznačuje se perfektním designem, který každého zaujme na první pohled. Tvoří jej atraktivní kombinace skla a nerezové oceli s řadou úžasných funkcíNejprodávanější model v historii firmy Apple! Již na první pohled si dokáže lidi podmanit.

Luxusní vzhled podtrhuje tvrzené sklo na přední i zadní straně. Nový iPhone 4 s 16GB pamětí přichází s krásným a revolučním 3.5" displejem Retina IPS, který ohromí svým rozlišením 640×960.

Fotoaparát má rozlišení 5 megapixelů a lze s ním natáčet video v HD kvalitě. Za poplatek si lze stáhnout aplikaci iMovie, ve které si lze video otitulkovat a sestříhat do konečné podoby. Druhý vestavěný fotoaparát slouží pro videohovory a nový výkonný procesor A4 zajistí, že systém iOS 4 bude bleskurychle reagovat na dotyky uživatele.

Telefon komunikuje v českém jazyce a lze použít libovolnou microsim kartu – o tuto kartu požádejte svého operátora.

Zkrácený popis - podrobnosti najdete na stránkách prodejce:


Dokonalý display, který vás ohromí
iPhone 4 je vybaven tzv. Retina Displayem s rozlišením 960 x 640 pixelů. Mezi ostatními smartphony jde o naprostý unikát. Cokoliv, co si na svém přístroji budete prohlížet, bude vypadat úžasně, neboť jednotlivé pixely zkrátka z běžné vzdálenosti nerozeznáte. Texty, weby, obrázky i videa, to vše si takřka z každého úhlu vychutnáte ostře a kontrastně. Display je vyroben z odolného skla, které se jen tak nepoškodí ani neumaže. Je samozřejmě podsvícen a zabudovaný světelný sensor se stará o optimální jas, stejně jako o šetření baterií.

Objevte kouzlo multitaskingu a mnoha dalších funkcí
Telefon přichází se systémem iOS 4, který oproti předchozí verzi přináší zhruba sto nových vymožeností. Jeho nejsilnější stránkou je bezpochyby multitasking. Rychle a plynule přepínejte mezi aplikacemi - pusťte si na pozadí hudbu či GPS, jež vás bude navigovat, přijímejte VoIP hovory, prostě zvládejte x věcí najednou... Aplikace si navíc budou pamatovat, v jakém momentu jste je opustili, takže až se do nich vrátíte, můžete bez obav navázat na rozdělanou činnost.

Vyzkoušejte revoluční videohovory
Přístroj disponuje unikátní technologií FaceTime, jež využívá připojení přes Wi-Fi. S kýmkoliv dalším, kdo vlastní iPhone 4, tak můžete zapříst hovor „tváří v tvář" a na chvíli se tak ocitnout v budoucnosti. Zařízení je vybaveno dvěma kamerami, z nichž jedna se nachází v přední a druhá v zadní části. Přední je ideální pro hovory přes FaceTime, kdy vám má bát vidět do obličeje, kdežto prostřednictvím zadní kamery můžete s ostatními rychle a pohodlně sdílet to, co se děje kolem vás.

iPhone jako herní platforma? Proč ne!

Pokud toužíte po snadno dostupné zábavě a odreagování, bude pro vás iPhone 4 tou pravou volbou. Je vybaven tříosovým gyroskopem a v kombinaci s akcelerometrem zvládne netušené věci. Mnohem větší spektrum pohybů a zároveň vyšší přesnost vám zprostředkují skvělý herní zážitek.

Foťte i natáčejte HD videa
S iPhonem 4 můžete fotit ve výborné kvalitě, stejně jako točit úžasná videa s využitím zadní 5megapixelové kamery. Ta lze navíc přímo v přístroji dále stříhat a editovat. Pokud vám světelné podmínky nepřejí, osviťte si scénu pomocí zabudované LED diody, a to nejen při focení, ale i při natáčení. Klepnutím na display hbitě a pohodlně zaostříte tam, kam je zrovna potřeba.V případě zájmu o koupi produktu Apple iPhone 4S a o další informace, navštivte prodejce:


-

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku