darekkvanocum.gif"

DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Vánoční dárek pro psa na hraní a pro zábavu

Dárky zvířátka > Tipy na vánoční dárky pro psa"Je celkem velice snadné psu porozumět a naučit se číst jeho myšlenky. Pes se neumí přetvařovat, neumí klamat, neumí lhát, protože neumí mluvit. "

(Alex Munthe)Tipy na dárky pro psy - top dárky na hraní a pro zábavuTéměř všichni psi milují hru s psími, ale i nepsími hračkami. Není zpravidla až tak důležité, zda jsou hračky pro psy spletené z lana, plyšové nebo gumové. S některými hračkami si náš pes dokáže hrát také chvíli sám, ale určitě má každý pes největší radost když si s ním a s jeho hračkou hrajeme společně.
Na našem trhu existuje nepřeberné množsví hraček pro psy a Vy zde máte možnost se seznámit s těmi nejzajímavějšími hračkami, které patří mezi
TOP dárky, kterými můžete Vašeho čtyřnohého kamaráda potěšit ...TRIXIE - Veselá plyšová hračka se zvukem - smajlík Kissing


Aktivní zvuková psí hračka pro pobavení a dlouhé hraní. Tato hračka pro psy je v plyšovém provedení a představuje smajlíka, který dává láskyplnou pusinku se srdíčkem.

Popis vtipné hračky líbající smajlík:


  • Z příjemného, kvalitního a velmi měkkého mikroplyše


  • Velikost: 14 cm.TRIXIE - PLYŠOVÝ SMAJLÍK SE ZVUKEM


KARLIE-FLAMINGO Brain Train - Penny 2v1 - interaktivní hračka pro psy


Hračka
KARLIE-FLAMINGO Brain Train - Penny 2v1 je vyrobena ze dřeva a nabízí perfektní zábavu pro psa i pána. Dostanete zábavnou hru na přemýšlení, během které povzbudíte Vašeho čtyřnohého kamaráda k přemýšlení při hře a k využití jeho schopností, kdy je po úspěchu následně odměněn oblíbeným pamlskem.

Hračka je vhodná pro každého psa, pamlsky motivují ke hře a přemýšlení. Hra prohlubuje inteligenci u psa.

Multifunkční hračka PRO AKTIVNÍ PSY A ŠTĚŇATA - super zábava na cestách i doma


Tato zajímavá a vtipná hračka, je ideální zábavou pro lovecké, velice energické až hyperaktivní psy.
Psí hračka je složená z provázku, míčku a přísavky z netoxického kaučuku, a lze jí používat na mnoho způsobů - házedlo - vrhací míč, přetahovadlo a kartáček na zuby.

Hračku lze psovi házet na procházce, psím hřišti, na břehu rybníka a bude také skvělou zábavou na dovolené u moře nebo kdekoliv venku i na zahradě. Když jí hodíte, tak daleko dolétne a při dopadu se míček ještě odrazí vysoko od země. Doma se hračka pro psa stane zábavou na dlouhé hodiny, pokud použijete přísavku, kterou připevníte na dveře, podlahu apod., aby se pes s hračkou mohl přetahovat. Hračka drží jak přibitá a i ten největší trhač jí nezdolá. Hračka při hře, přetahování i běžném kousání, funguje zároveň jako čistič zubů vašeho mazlíčka.

Hračka je k dispozici ve 3 velikostech a barvách, a vejde se do kapsy, kufru i baťůžku.TRIXIE - PLYŠOVÝ SMAJLÍK SE ZVUKEM
Originál KONG - Legendární hračky pro psy z přírodního kaučukuHračky pro psy s velkou životností od zakladatele anglické psí školy
doktora Mugforda se s velkým úspěchem prodávají po celém světě již od roku 1976.

Na našem trhu existuje obrovské množství hraček pro psy, ale ne všechny jsou
vhodné k zabavení psa i v době Vaší nepřítomnosti.

Tyto úžasné
psí hračky, z vysoce odolné, kvalitní a pružné gumy odolají zubům a zoubkům i toho nejdrsnějšího psího "nezbedy"! KONG jsou speciální duté hračky, které v sobě mají otvory a lze je naplnit krémem, krmivem či pamlsky, které má váš pes rád.

Psovi poskytuje tato hračka takřka neomezeně zábavy jak doma, tak třeba i v autě nebo v novém, pro něj stresujícím prostředí. Díky hračce pes nekňučí ani neštěká.
KONG je ideální pomůckou pro rozptýlení nervozity u psů.

Zkrátka
pejsci díky hračce KONG, která ukrývá jejich oblíbenou dobrotu, nebo krém, který se dá s hračkou také zakoupit, nezlobí.


Dentální hračka

Báječná gumová hračka pro psy podporující zdravý chrup.

Vhodná pro střední a velké psy

Popis produktu:


Dentální hračka, která při hraní částečně čistí plak ze zubů Vašeho psa.

Gumová aktivní hračka pro psy.
Velikost: 20 cm.
Plovoucí hračka Wubba Water large pro psí milovníky vodních hrátek

Hračka do vody Wubba Water large od výrobce kvalitních a velice odolných hraček KONG, je skvělou zábavou pro všechny pejsky, kteří se rádi koupou a milují vodní aportování. Aby vodní zábava pro Vašeho psa byla ještě zábavnější, tak hračka i píská. Díky třásním může KONG Wubba Water large sloužit i jako přetahovadlo a dva balónky různé velikosti, které jsou součástí hračky, pejska zabaví nejen v řece, rybníce či v moři, ale i na pláži, zahradě a doma.


Hraní, zábava a učení, prohlubuje důvěru psa k lidem a vytváří pevné pouto psa ke svému pánovi a naopak. Dopřejte mu vodní radovánky s touto skvělou hračkou, bude neskonale šťastný.


Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku