DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Dekorace na Vánoce 2014 - vánoční osvětlení a tradiční dekorace

Články


Vánoční dekorace, ozdoby, osvětlení ...Vánoce patří mezi nejočekávanější, nejoblíbenější a nejkrásnější svátky v roce. Vůně jehličí a cukroví, za okny sníh, dětský smích a případně i domácí mazlíček, dokreslují pohodu a lásku v srdcích obyvatel vyzdobených domovů vánočními dekoracemi.


Každá hospodyňka chce aby ten jejich domov byl nejútulnější a nejlíp nazdobený podle vkusu každého z členů rodiny.


Dnes se vánoční ozdoby i vánoční dekorace vyrábějí a prodávají v provedení ze dřeva, skla, kovu a jiných materiálů. Vánoční dekorace jsou příjemnými doplňky našeho domova, ale i vhodnými dárky pro naše blízké. Vánoční dekorace dávají vánocům lesk něčeho mimořádného a nevšedního.Do tradičních vánočních dekorací patří:


Vánoční girlanda a Adventní věnec, tradiční dekorace, které by neměly chybět v žádné rodině. Rozsvícené svíčky na věnci signalizují příchod vánoc. Věnec je spleten z chvojí a je ozdoben mašlemi, ponejvíc červenými nebo fialovými svíčkami a přírodními materiály.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KokiskaShop Vám doporučuje
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


O vánočních svátcich by neměla chybět také vánoční dekorace jmelí, které by se mělo darovat, neboť jen tak může přinést stěstí. Jmelí, které si sami uříznete, nebo koupíte, štěsti prý nenosí.

Tradičními pomocníky pro navození slavnostní atmosféry jsou neodmyslitelně bramboříky, vánoční hvězdy a kaktusy.

Čestné místo v našich domovech zaujímají tradiční vánoční dekorace - betlémy představující narození Ježíše Krista.
Ve vázách jsou větvičky z jehličňanů, které krásně voní a lze je nazdobit. Zvlášť oblíbené jsou vánoční dekorace ze slámy.

Do novodobých vánočních dekorací patří:

Různé ozdoby na okna, dekorační folie, které jsou určeny ke snadné aplikaci na jakékoliv skleněné plochy, umělý sníh nebo také instantní sníh ( viz níže najdete o umělém sněhu více informací a video ) nebo různé tvary na zavěšení např. sněhové vločky a rampouchy. Do vánočních dekorací patří také různé girlandy, které se zvlášť v poslední době rozmáhají a zdobí naše vchody a okna. Na stolech se objevují různé svícínky a svíčky, vlastnoruční výroby nebo koupené. Také různé vánoční dekorace - Koule se sněžením a jiné.
Nedílnou součástí vánoc je dnes interiérové vánoční osvětlení - krásné světelné dekorace, zejména světelné řetězy, krápníky, rampouchy, světelné kabely a hadice, závěsy, větvičky, sítě, girlandy a samostatné motivy. Takováto vánoční výzdoba je nejen efektní, ale navodí i pravou atmosféru vánočních svátků a učiní náš domov mnohem útulnější.
Mimochodem, zapomeňte na staré elektrické svíčky. Dnes koupíte moderní vánoční řetězy s možností propojování, napojování, s menší spotřebou el. energie, bezpečnější, a v různých barevných variantách žárovek, LED i kabelů.Velice oblíbené a módní se stávají i venkovní světelné dekorace. Tato venkovní světelná dekorace je různých konstrukcí a tvarů. Je to nová generace vánočních světelných dekorací, která má spoustu výhod, například v možnosti propojování, úspoře el. energie, barev a také bezpečnosti. Jedná se především o světelné girlandy, stromky, stromy, větvičky a keříky, obří světelné 3D motivy a figury. Používá se především jako sváteční dekorace zahrad a parků. Vidět ji můžeme, ale i na budovách nákupních center či v ulicích měst. Vyrábí se v mnoha barevných variantách s LED i žárovkovými světelnými zdroji.Pohlédněte na video - Vánoční světelná dekorace

Co vše lze se světelnou dekorací dělat a vytvářet je úžasné.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KokiskaShop Vám doporučuje-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nejstarší a nejtradičnější vánoční dekorace je stromek.Na výběr máme dnes stromky umělé, které jsou v mnoha případech zdařilé a podobají se stromku živému, ale živý stromek a jeho vůni, která dělá tu krásnou atmosféru vánoc, nenahradí.


Zdobí se různými skleněnými, umělými, či slámovými ozdobami, nejvíce ve tvarech koule. Na špičkách stromečků se honosí velké hvězdy připomínající příchod Betlémské hvězdy.


Plánujete nákup vánočních dekorací?

Doporučujeme navštívit e-shop Conrad, kde najdete široké spektrum nádherných a kvalitních vánočních dekorací, vánočního osvětlení včetně světel a stavebního materiálu na světelný betlém, sezónních výzdob a profesionálních dekoračních systémů. V případě potřeby vám zde ochotně poradí a najdou pro Vás nejlepší řešení, jako již pro řadu spokojených zákazníků před vámi.

Na stránkách e-shopu Conrad kromě vánočních dekorací najdete také tato oddělění:

  • hobby,
  • dům a zahrada,
  • nářadí,
  • hračky,
  • PC, kancelář a multimédia atd.,


tudíž zde můžete nejen pořídit překrásnou vánoční výzdobu, ale i vánoční dárky pro celou svou rodinu i přátele.

Chcete sníh u vás doma?

Pořiďte si instantní sněhovou nadílku, viz video níže. Použít ho můžete jako vánoční či zimní dekoraci, nebo jenom pro zábavu. Umělý sníh příjemně studí jako sníh skutečný. Z jedné plechovky pouhým přidáním vody vytvoříte 1,5 litru sněhu.

  • Instantní sníh zakoupíte zde, kde mimo jiné najdete i spoustu krásných vánočních dárků, kterými můžete potěšit své blízké či přátele.


Přejeme vám všem šťastné a veselé Vánoce s tou nejkrásnější vánoční výzdobou pro úžasnou vánoční atmosféru.


Podívejte se také na video umělý sníh
Instantní sníh, to je skvělá zábava, ale i nádherná sněhová vánoční dekoraceTipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku