DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Vánoční dárek pro kočku na hraní a pro zábavu

Dárky zvířátka > Tipy na vánoční dárky pro kočku

"Mám rád kočky, protože mám rád svůj domov a ony se krok za krokem stávají jeho duší."

Jean Cocteau


Tipy na dárky pro kočky - top dárky na hraní a pro zábavu


Jelikož Vánoce patří i našim kočkám, a my jsme páníčci, kteří své čtyřnohé kamarády milujeme, tak také chceme těm našim chlupatým zlatíčkům udělat o Vánocích pořádnou radost. Ani ve snu by nás nenapadlo jim nedat žádný dárek. Ba právě naopak. Nechceme je odbýt jen jedním dárečkem například v podobě nějaké dobroty, ale přemýšlíme ještě nad dalším vhodným dárečkem.

Co ale těm našim mňoukalkám ještě pořídit?

Zkuste se podívat do našich Tipů na
Top dárky, no a třeba Vám zrovna některý z nich padne do oka:Hagen kočičí koulodráha CatIt Senses

Interaktivní, velice zábavná hračka - dráha s míčkem pro kočky, která je vskutku dokonalá a u koček i jejich páníčků velice oblíbená.

Popis produktu:

Tato dráha je na koncích nakloněná tzn., že pokud kočka dostrká míček na kraj dráhy, balonek nezůstane stát, ale vrací se zpět. Míček nemůže Vaše kočička vyndat a tím je pro ni hra ještě zajímavější.

K této koulodráze existují i náhradní komponenty. Můžete si koupit nový míček, popř. dokoupit i různé části hračky a dráhu tak prodloužit.

Kočka u hry tráví i dlouhé hodiny. Vhodná též pro náročné kočičáky.
Podívejte se na videa, kde se můžete blíže seznámit s koulodráhou Hagen CatIt Design Senses, ale také i s dalšími výrobky, kterými můžete obohatit kočičí život a stimulovat všechny jejich smysly. Těmito báječnými hračkami lze pro Vaše kočičí mazlíčky vytvořit hrací - relaxační centrum nebo-li lázně:-)

Všechny součásti kočičích lázní naleznete v našem přehledu
TOP dárků pro kočky na této stránce.

Kočičí kamarád


Velice zábavná a moderní hračka pro pro kočky.

Chcete-li si svoji kočičku hýčkat a pořizovat jí nějaké moderní hračky, tak tu máme mimořádně zajímavý tip na dárek, který vaši kočičku nejen dokonale zabaví, ale ještě jí zlepší kondici. Tato hračka je založena na principu kmitajícího laseru po zemi a kočičku jistě zaujme, takže jej bude chtít dohonit. Postavte hračku do volného prostoru aby kočce nic nebránilo v lovu světélka a rozjeďte zábavnou světelnou show, nejen pro kočku:-), viz video níže. Pokud vás už nebaví obyčejná hra s klubíčkem, pak je tenhle vynález určen přímo vám!
ŠKRABACÍ HRAD PRO KOČKU - MY KITTY DARLING S ODPOČÍVADLEM A HRAČKOU


Darujte Vaší micince tento úžasný prolézací hrad s odpočívadlem, sisalovým škrabadlem a s hračkou na provázku, v kterém si Vaše kočička s radostí najde kočičí zábavu i útočiště k blaženému odpočinku. Hrad poslouží kočičce k zábavě a pro Vás se může stát zajímavým bytovým doplňkem.

Rozměry:

Výška je 90cm.


KOČIČÍ ŠKRABACÍ HRAD MY KITTY DARLING S ODPOČÍVADLEM A HRAČKOU 90CM


Wellness centrum HAGEN Catit Design Senses 2.0 -
Báječné kočičí lázně s masážními prvky

Popis produktu:

Nejenom zábava, ale i
péče pro Vaši kočku. Ať již jste doma nebo pryč, kočičí lázně poskytují Vaší kočce zkušenosti a péči, kterou si zasluhuje. Je to první výrobek, který nabízí okamžitou radost, potěšení, rozptýlení a zábavu.

Obsahuje:

  • Masážní vlnky – vystouplé zvlnění vnikne hluboko do srsti.
  • Akupresurní podložky – kočky milují pocit nerovného povrchu pod svými tlapkami.
  • Gumový stimulátor – okusování gumového výčnělku masíruje a čistí zuby a dásně.
  • Kartáč – pro automasáž a kartáčování.
  • Průměr: 51 cm
Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku