DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Vánoční dárky pro psy - zdravé pochoutky a přírodní krmivo

Dárky zvířátka > Tipy na vánoční dárky pro psa


" Pes a člověk mohou vytvořit tak silný vztah proto, že dokážou vzájemně pochopit své citové reakce. Pes má možná větší radost ze života než my, a tento pocit z něj vyzařuje natolik silně, že se z něj těšíme i my lidé."

(
Jeffrey Masson - americký akademik, psychoanalytik a spisovatel)


Tipy na dárky pro pejsky - top dárky potřebné, chutné a zdravé

V dnešní době, kdy je pes často považován za člena rodiny, se v souvislosti s touto skutečností setkáváme se stále novými a někdy i velice kvalitními produkty, kterými můžeme svého mazlíčka obdarovat.


Jelikož se v poslední době
hodně diskutuje o škodlivosti komerčních krmiv, pochoutek, konzerv atd. na zdraví našich domácích mazlíčků více zde >>, není proto divu, že se do TOP dárků pro psy dostávají jen kvalitní, bezpečné a zdraví prospěšné výrobky. Tyto produkty sice běžně v obchodech na rozdíl od těch komerčně vyráběných nekoupíte, ale na internetu ano. Všechny zde uváděné dárečky mají v nabídce ve specializovaném internetovém obchodě www.krmivo-pro-psy.com, kde pejsky milují a v jejich nabídce najdete jen to nejlepší pro vaše čtyřnohé přátele.


Zde je tedy přehled těch
nej dárků pro psy, které naše čtyřnohé kamarády nejen potěší, ale navíc prospějí i jejich zdraví... Na své si přijdou i pejsci nemocní ( dieta apod.), i na ně v TOP dárcích bylo pamatováno...

Pamlsky pro psy Jerky ZiwiPeak


Jerky ZiwiPeak je znamenitou, zdraví prospěšnou odměnou pro Vaše zvířecí miláčky, kteří se do nich díky opravdovým kouskům masa zamilují. Jerky ZiwiPeak pochoutky jsou vhodné pro Vaše psy bez ohledu na věk – od štěňat až po dospělé jedince. Díky jedinečné chuti těmto pochoutkám neodolají ani ti nejvybíravější jedinci.

Jedná se o prvotřídní produkt novozélandské firmy ZiwiPeak. Při výrobě jsou používány pouze čistě přírodní suroviny v bio-kvalitě. Neobsahuje obiloviny, plnidla, sůl, barviva, ochucovadla a konzervanty. Díky šetrné výrobní technologii, která zároveň sterilizuje – sušení vzduchem - si Jerky zachovávají vysokou výživnou hodnotu vstupních surovin, vysokou stravitelnost, přispívají ke kvalitě kůže, srsti, trávení a poskytují lehce využitelnou energii.


Jerky prémiové pochoutky jsou nabízeny v těchto příchutích:

 • sušené kousky masa s příchutí zvěřiny


 • sušené kousky masa s příchutí jehněčího


 • sušené kousky masa s příchutí jehněčích játer


 • sušené kousky masa s příchutí zvěřiny a mušlíPamlsky pro psy Feelwell's


Feelwell's Probiotic Treats jsou
superprémiové hypoalergenní a 100% přírodní pamlsky. Je to křupavá pochoutka, která psům nejen znamenitě chutná, ale hlavně prospívá jejich zdraví.

Přírodní hypoalergenní zdraví prospěšné pamlsky pro psy jsou k dostání v tomto složení:

 • pro dobrou funkci kloubů – kachna a rýže


 • pro svěží dech a zdravé zuby – kachna a rýže


 • pro zdravou kůži a srst – kachna a rýže


 • pamlsky vhodné před spaním nebo v období zvýšeného stresu – kachna a rýže


 • křupavá pochoutka pro ŠTĚŇATA - pro zdravý růst - jehněčí s rýží


 • křupavá pochoutka pro psy seniory - podpora kloubů a imunitního systému - jehněčí s rýží


Masové taštičky pro psy - Belcando

Pro zdraví a potěšení Vašeho psa

Zdraví prospěšné pochoutky Belcando jsou k dostání v těchto variantách:

 • Masová taštička pro psy - zvěřina s prosem a brusinkami


 • Masová taštička pro psy - kachna s rýží a brusinkami


 • Masová taštička pro psy - kuře s rýží, mrkví a cuketou


 • Masová taštička pro psy - hovězí s těstovinami a cuketou • Masová taštička pro psy - jehněčí s bramborami a americkými brusinkamiNOVINKA - Přírodní pamlsky pro psy Belcando Chicken Stripes - z čerstvého kuřete


 • Šetrně vyrobené proužky na žvýkání budou pro Vašeho pejska znamenitou pochoutkou


 • Prokázány účinky na snižování zubního plaku a udržení zdravých zubů


 • Vysoký obsah vitamínu C


 • Čistě přírodní pamlsky bez umělých barviv, zchutňovadel a konzervantů
Pamlsky pro psy - Crunchy Bites


Znáte ty chvíle, kdy chcete svému psímu příteli dát něco dobrého mimo obvyklou krmnou dávku. Ať to má být odměna za dobré chování nebo jen tak z radosti ze společného bytí či jako dárek k vánocům ... Odměňujte ho stejně zdravě, jako ho krmíte.

Není nic horšího, než krmit hypoalergenními „čistými“ granulemi o vysoké nutriční hodnotě a odměňovat pamlsky, kde k tomu, aby vypadaly jako kuřecí, je třeba 7 barviv, k tomu, aby vydržely po dobu trvanlivosti jsou třeba nejméně 3 konzervanty a k tomu, aby pes vnímal jako chuťově atraktivní hmotu sestávající se z krmné mouky smíchané se čtyřmi druhy masa, je nutné vydatné chemické zchutnění a navonění, popřípadě vysoký obsah soli.

Dávejte si pozor na původ a složení pamlsků na trhu. Je zaplaven sušenými masíčky z Asie a jistě je Vám jasné o co může jít. Čínské maso se jistě od čínského mléka nemusí diametrálně lišit. Na obalu takových produktů obvykle nenaleznete výrobce, jen dodavatele.

Jakmile má pamlsek nebo krmivo více než 10% vlhkosti,
vyžaduje chemickou konzervaci (řada pamlsků se v současné době vyrábí tzv. měkkých). Před přítomností chemie Vás tedy může varovat již tento údaj. Druhým varováním pak je výraz „Doplňkové látky povolené v EU“ (takováto deklarace je v rozporu se Zákonem o krmivech, neboť konzervanty musí být taxativně uvedeny). Tento výraz skrývá konzervanty a prakticky jistě se jedná o ty, které jsou potenciálními kancerogeny!!!


Arden Grange pro vás připravilo pamlsky Crunchy Bites - křupavé kostičky, které jsou doplňkovým krmivem vyrobeným podle stejně náročných kritérií na kvalitu jako kompletní krmiva Arden Grange.
Lososový olej Grizzly - doplňkové krmivo na srst - chuť, kterou bude Váš pes a kočka milovatJe to čistě přírodní olej (bez přídavků = konzervantů), který je extrahován z čerstvě chycených aljašských lososů. Lososí olej obsahuje vyváženou směs hodnotných mastných kyselin a není dále upravován.

Grizzly Salmon Oil neobsahuje další umělé nebo přírodní antioxidanty, vitamíny a minerály. Obsahuje pouze ty antioxidanty a stopová množství vitamínů, které se v lososech přirozeně vyskytují. Tento zcela přírodní produkt nebude ovlivňovat příjem vitamínů, který má Váš pes a kočka z ostatních zdrojů.


 • Podporuje zdravou kůži a lesklou srst


 • Podporuje imunitní systém a činnost srdce


 • Základní zdroj Omega 3


 • Z divokých lososů Aljašky


 • Konzervovaný vitamínem E
Prémiové konzervy pro psy Belcando - vynikající chuť a kvalita - kvalitnější složení než konzervy pro lidi!


Belcando Premium Moist Food je představitelem vlhkých krmiv vyrobených buď pouze z masa nebo s malým přídavkem rýže či zeleniny. Krmná dávka je proto relativně nízká.

K výrobě je použito
pouze vybrané čerstvé maso z produkce německých farem, rýže a zelenina testované pro užití v potravinářském průmyslu.


Šťavnaté hrubě mleté maso s rosolem vlastní šťávy
je k dispozici v pěti druzích.

Až 98,8% obsaženého masa znamená pro psa chuťově lákavý zážitek. Podporuje chuť k jídlu i u citlivých a vybíravých psů. Konzervy mají vyváženou hladinu vitamínů a minerálů.

Konzervované krmivo je možné použít ke
kombinování s granulovanými krmivy nebo jako masový základ doma vařené krmné dávky.

V souladu s filozofií firmy Bogro, která krmiva Belcando vyrábí,
nejsou použita žádná náhradní plniva, sója, geneticky modifikované suroviny, barviva, konzervanty nebo zchutňovadla ani vedlejší živočišné produkty nízké kvality.

Obsah bílkovin a tuků odpovídá
hodnotám výběrové šunky.


V chovatelských potřebách obvykle koupíte konzervy s obsahem masa 4%, ty nejlepší mají obsah masa 48%, ale oproti Belcando konzervám jsou ve většině případů obsaženy i obiloviny, cukry, aromata a barviva. A když nic z toho a jde opravdu o kvalitní maso, pak je zvýšen obsah vody, nekupujte tedy čisté maso ve vlastní šťávě, ale „kompot“ z masa.


Doplňkové krmivo pro psy - Imunitní systém - CaniImmun 60 tablet, 140g

CaniImmun podporuje díky kombinaci vysoce účinných přírodních látek přirozené funkce imunitního systému organismu.

Dobře fungující a stabilní imunitní systém je zárukou zdraví vašeho psa. Tak jako ke správnému vývoji psa musí být zajištěn dostatek pohybu a her, tak i imunitní systém musí být "trénován". V přirozených podmínkách je pes neustále v kontaktu s bakteriemi, houbami, organickými sloučeninami přítomnými v podzemní vodě atd. Moderní imunologie ukazuje, že trvalý kontakt s přírodními mikrorganismy je důležitý pro imunitní systém. Kontaktem s těmito mikrorganismy dochází ke zvětšení flexibility imunitního systému a tím i zlepšení celkové odolnosti organismu. Psi, kteří žijí s námi v našich "sterilních" domovech jsou možnosti této přirozené stimulace zbaveni.

CaniImmun je určený:

 • pro štěňata po odstavu – pomáhá překlenout období přirozeného oslabení imunity po odstavu
 • pro psy s nedostatečnou funkcí imunitního systému
 • pro staré psy, kteří jsou díky přirozenému snížení obranyschopnosti náchylnější k infekcím, kterým se mladý pes ubrání
 • pro psy v rekonvalescenci – po nemoci, operaci
 • pro psy v zátěži
 • pro psy s častými onemocněními dýchacích cest, trávícího traktu a infekcemi

Obsažené betaglukany jsou v přírodě se přirozeně vyskytující látky, které mají povahu škrobu a psovité šelmy je získávají, když konzumují traviny nebo houby, navíc „znečištěné“ půdou obsahující mikroorganismy, které betaglukany obsahují rovněž. V deset let trvající zpětné studii zahrnující různé druhy zvířat a rovněž lidské „pacienty“ byl prokázán přímý pozitivní vliv betaglukanů na posílení funkcí bílých krvinek, které jsou buněčnou podstatou obranyschopnosti organismu.... Více o tomto preparátu se dozvíte v eshopu zde>>>

Další doplňkové krmivo pro vaše psy, které zde najdete:

 • Kloubní výživa
 • Na srst
 • Na srdce
 • Redukce nadváhy
Nuova Fattoria Stone Crick - výjimečný poměr kvality a ceny


Krmivo pro dospělé psy všech plemen s normální a zvýšenou aktivitou - vepřové a kuřecí - extrémní chutnost, krmivu neodolají ani nejmlsnější psi.

Krmivo Nuova Fattoria doporučuje psycholog psů Rudolf Desenský - praktik v oboru psychologie psů, behaviorismu a poruch chování se specializací na výuku lidí v převýchově psů.

 • Extrémní chutnost krmiva – výjimečný poměr kvality a ceny.


 • Vysoká metabolická energie (4650 kcal/kg) a vysoká stravitelnost (90%)


 • Unikátní výrobní technologie - na extrudovanou granuli jsou za pokojové teploty nanášeny masové moučky ze svaloviny (vepřové, kuřecí) a vepřový tuk


 • Respektuje výživu psa jako masožravce


 • Všechny použité suroviny jsou v potravinářské kvalitě a čistotě


 • Neobsahuje žádné vedlejší rostlinné nebo živočišné produkty, rostlinné oleje, barviva, zchutňovadla, sóju


 • Minimalizuje nebezpečí torze žaludku – krmivo v trávícím traktu dále nebobtná


 • Výjimečný poměr kvality a cenyAniVital - HA FISH - speciální hypoalergenní dietní krmivo pro psy

Krmivo pro pejsky citlivé na potravu - vhodné pro obzvláště citlivé psy


 • Krmivo pro psy trpící potravní alergií nebo intolerancí


 • Velmi vhodné jako prevence a léčba kožních problémů a problémů s trávením


 • Sleďová moučka a mořští korýši jako jediné zdroje živočišných bílkovin


 • Vybrané zdroje uhlohydrátů – oves a brambory


 • Vysoký obsah Omega – 3 mastných kyselin


 • Uzavíratelný obal pro zachování čerstvosti krmiva


 • S přírodními antioxidanty – přírodní výtažky bohaté na vitamín E
Krmivo pro psy - Fromm Family - holistické krmivo vyrobené z produktů v potravinářské kvalitě a čistotě


Rodinná firma Fromm Family s více než stoletou tradicí má miliony spokojených zákazníků po celém světě, což ji zavazuje k neustálému dodržování kvality a bezpečnosti svých výrobků, navíc je pod kontrolou USDA a splňuje standard AAFCO. Tato značka je od prvního vydání testu krmiv - TOP DRY FOODS vždy zařazena v tomto seznamu vysokojakostních a dlouhodobě bezpečných krmiv sestavovaném každoročně nezávislými americkými kynologickými odborníky. Jako jediná firma neskupuje suroviny pro výrobu krmiva od různých dodavatelů, ale suroviny pěstuje a produkuje ve vlastní továrně a okolí ve Wisconsinu.

Výhody krmiva Fromm Family:

 • Prokazatelné účinky na srst, kůži a zdraví psů
 • Tradiční holistické krmivo - vyrobeno z produktů v potravinářské čistotě a kvalitě
 • Extrémně vysoká chutnost - díky pravému Wisconsinskému sýru čedar
 • Ručně zpracované maso kontrolované USDA
 • Bez sóji, bez kukuřice, bez pšenice - bez potenciálních alergenů
 • Bez rostlinných olejů
 • Probiotika a prebiotika pro kvalitní trávení
 • Absolutně bez konzervantů
 • Rodinná 100letá tradice
 • Jako první vyráběli granule v podobě, jak je známe dnes
 • Krmivo léty prověřeno miliony psy a jejich majiteli po celém světě
 • Od vzniku Top Dry Foods je krmivo Fromm Family vždy na seznamu
 • Vůbec první definovali krmivo jako prémiovéFromm Family je krmivo přesně pro ty z Vás, kteří hledáte opravdovou, léty prověřenou kvalitu.


Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku