DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Apple iPod Nano 7 generace jako dárek

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro chlapce 15 - 20 letApple iPod Nano 16GB - 7. generace, se sluchátky Apple EarPods

Na rozdíl od předchozích generací Apple iPod Nano, disponuje tento krasavec větším displejem, nabízí více zábavy, má nový design a home button. Jeho ovládání je velice pohodlné a jednoduché.


Malý, lehký, tenký a designový krasavec, multimediální MP3 přehrávač Apple iPod Nano s 16GB pamětí a displejem 2.5, má velice kompaktní rozměry v hliníkovém balení a možnost přichycení pomocí klipsu

Co všechno Apple iPod Nano 16GB - 7. generace umí?

Přehrávač Apple kromě poslechu hudby lze také používat jako malé přenosné fotoalbum, motivátor na běhání, společníka na cesty například ke sledování filmů v perfektní kvalitě nebo klidně všechno najednou. Záleží na každém majiteli tohoto geniálního přehrávače od Apple, co vše z jeho mnoha funkcí využije.

Zcela nový a přepracovaný přehrávač iPod Nano®. Je vybaven
ovládacím rozhraním Multi-Touch™, které umožňuje uživatelům procházet hudebními sbírkami jednoduše klepáním nebo tažením prstu na displeji. Delším přitlačením prstu se uživatel vrátí na domovskou obrazovku. Pokud je přehrávač připnut k oděvu obráceně, může uživatel tahem dvou prstů po displeji otočit zobrazení vzhůru nohama. Uživatelé mohou domovskou obrazovku snadno upravit přetažením ikon z jiných obrazovek.

Nový přehrávač iPod Nano má leštěné hliníkové a skleněné pouzdro s integrovanou sponou, která umožňuje jeho okamžité nošení. Nový přehrávač iPod s
řadou zábavných funkcí, podporuje mixy funkce Genius, umožňuje vytvářet a upravovat seznamy skladeb. iPod Nano má vestavěné FM rádio s funkcí Live Pause, která vám umožní pozastavit a pak opět obnovit oblíbené rozhlasové pořady bez ztráty jediného taktu. Dokáže také na jedno nabití baterie přehrávat hudbu až po dobu 24 hodin.

TIP pro Vás

Šikovný přehrávač iPod Nano je také vybaven funkcí Shake® to Shuffle™, která milovníkům hudby umožňuje zatřesením přejít na novou náhodnou píseň z hudební knihovny.

Díky úžasnému novému designu, je tento ultrapřenosný přehrávač iPod nano opravdovým tréninkovým společníkem. Připněte ho k cvičebnímu úboru, dotykem spusťte hudbu a začněte trénovat.

Přehrávač podporuje f
unkci Nike + iPod®, která uživatelům umožňuje sledovat běhy a tréninky. Zabudovaný pedometr usnadňuje sledování vašich sportovních aktivit a podá vám spoustu praktických informací, jako je přesná délka trasy, nebo počet spálených kalorií.

Samozřejmě nechybí
Bluetooth a revoluční sluchátka Apple EarPods, které jsou součástí balení.

V případě zájmu o koupi přehrávače Apple iPod Nano / 16GB- 7. generace a o další informace, navštivte prodejce:Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku