DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Jak úspěšně na akné? Jedině s BioBeam Acne

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro děti od pěti do patnácti let > Tipy na vánoční darky pro dívku i chlapce 5 - 15 let

Ověřeno doporučujeme

hodně nám do redakce chodí emaily od spokojených uživatelů tohoto přístroje, kteří doporučují BioBeam Acne jako smysluplný dárek, který nejen potěší, ale hlavně pomůže od mnohdy letitého trápení. Proto jsme se rozhodli, po mnohdy dojemných příbězích čtenářů o léčbě akné, v mnoha případech i doložených fotografiemi před a po léčbě, tento skvělý přístroj zařadit mezi naše tipy na dárky. Děkujeme Vám tímto naši milí přispěvatelé za skvělý a ověřený tip na dárek:-)


BioBeam Acne - geniální přístroj proti akné

Proč utrácet za neúčinné mastičky, vodičky či drahé návštěvy kosmetických salonů, nebo dokonce ohrožovat své zdraví různými, mnohdy též neúčinnými léky proti akné, když si lze nyní bez vedlejších nebo negativních účinků, zcela a jednoduše v pohodlí domova pomocí moderního a vysoce účinného terapeutického systému BioBeam Acne, akné vyléčit?


Představujeme BioBeam™ Acne
Jde o přenosný, nízkofrekvenční, dlouhodobě efektivní, celosvětově ověřený a certifikovaný lékařský přístroj i pro domácí použití, který pomáhá pomocí červeného světla k rychlému, účinnému a bezbolestnému hojení všech typů akné u mladistvých i dospělých, a to zcela bez léků a bez rizika, je naprosto neškodný pro kůži i zdraví uživatele, na což má všechny příslušné osvědčení. Jedná se o vědecky nejpokročilejší a nejúčinnější zařízení proti akné bez lékařského předpisu.


Použití:
Doporučuje se 1-2 krát denně ozařovat po 6 minut.


Tomáš z Brna se dnes po letitých problémech s akné usmívá a raduje ze života.

Říká: "Mám pleť jako miminko a to díky fototerapeutickému přístroji Biobeam Acne. Léčbu s ním jsem začal absolvovat v ordinaci lékaře a když mi pan doktor sdělil, že si přístroj mohu zakoupit a léčit akné doma, tak jsem neváhal a přístroj Biobeam Acne si pořídil. Mimochodem už ho používá i moje sestra a nemůže si ho též vynachválit:-)"

Mohlo by Vás zajímat:Co je fototerapie?

Fototerapie je lékařský obor, kde jsou pacienti léčeni lehkým osvětlením, při kterém se do léčby zapojí biologické účinky low-level úzkého pásma (LLNB) světla. Dnes se fototerapie používá po celém světě pro prevenci, terapii i rehabilitaci v mnoha lékařských oborech, např. k léčbě senné rýmy, ústní léze, vředů, akné, lupénky, oparů a jiných kožních i slizničních problémů a také s velkým úspěchem zbavuje pohybový aparát od bolesti a zánětu.


BioBeam Acne - efektivní a rychlé hojení akné (komerční sdělení)

Přístroje
BioBeam Acne využívají vlastní patentově chráněnou technologii hojivých vlastností paprsku o vlnové délce 630nm, která urychluje přirozený proces hojení. BioBeam Acne je charakteristický proti bolestivými, proti zánětlivými a bio stimulačními účinky, což výrazně snižuje počet lékařských zákroků, množství užívaných léků a s tím spojené odbourání vedlejších a nežádoucích účinků. Izraelská společnost Syro technologies jako vůbec první na světě začala používat červeného světla určité vlnové délky.

Přístroje BioBeam mají za sebou více jak 12 let intenzivního klinického testování a velké množství spokojených pacientů na celém světě, což svědčí o vysoké účinnosti těchto přístrojů. Zatímco jiné fototerapeutické metody jsou velmi nákladné a vyžadují klinickou aplikaci, lehký, přenosný a cenově dostupný BioBeam Acne je vhodný pro domácí použití. Při dlouhodobém používání stimuluje ozdravení kožních buněk, potlačuje projevy stárnutí, stimuluje tvorbu kolagenu. V minulých letech byly prováděny klinické zkoušky účinnosti přístroje BioBeam Acne a výsledky byly publikovány na mezinárodním kongresu v Kanadě.

Ze studií vyšly následující výsledky:

 • přístroj je efektivní pro hojení akné v zánětlivém stadiu
 • pozitivní výsledky se projevují po 3 – 6 týdnech kúry. Pozitivní výsledky závisí na pozorném pročtení přiložených instrukcí a jejich dodržování
 • po 6 týdenní kúře: 20 % pacientů kompletně zahojeno, 50 %pacientů výrazné zlepšení, 20% pacientů vykazuje mírné zlepšení
 • V případě těžkého akné se doporučuje kombinovat kúru BioBeam Acne s antibiotiky


BioBeam Acne je také možno kombinovat s konvenční terapií, jejíž výsledky zlepšuje. Poněvadž BioBeam Acne urychluje hojení, je používán s běžnou medikamentózní terapií a snižuje nutné množství medikamentů. Kúra s BioBeam Acne je bezpečná, bezbolestná, sterilní a přispívá svými účinky k rychlému návratu sebedůvěry.

Výhody:

 • prokazatelně účinný fototerapeutický přístroj, mnohaletá osvědčená celosvětová působnost, vlastní patentově chráněná technologie, jednoduchá obsluha
 • rychlé a jasně patrné výsledky kúry
 • proti bolestivé, proti zánětlivé a bio stimulační účinky
 • kontinuální režim, ergonomický design, nízká hmotnost
 • bezbolestná kúra bez vedlejších účinků, žádné kontraindikace (vhodný i pro pacienty, kteří špatně reagují na farmaka, nebo tuto kúru hůře snášejí)
 • výrazný psychologický efekt, pacient se sám podílí na vlastní procesu hojení
 • zlepšení stavu způsobuje návrat sebedůvěry pacienta
 • snadné použití v domácnosti, dlouhá životnost cca 10000 hodin,
 • nadstandardní záruční doba 36 měsíců, připojení do el.sítě, dlouhý přívodní kabel
 • přístroj schválen v Evropské unii (také v ČR) jako lékařské zařízení CE 0473
 • snížení spotřeby léků, terapie bez pocitu horka během jejího průběhu
 • nízká pořizovací cena oproti konkurenčním výrobkům


Produkt Biobeam Acne se podřizuje a splňuje nezbytné požadavky specifikované v zákoně o zdravotních přístrojích 93/42 EEC, CE0473.

Zdroj : Celostnímedicína.cz

V případě zájmu o koupi přístroje BioBeam Acne a o další informace, včetně možnosti poradit se s lékařem online, navštivte e-lékárnu :


.TIP.

Pozor na různé napodobeniny a podezřele levné biolampy. Rozhodně vám nedoporučujeme tyto "levné hračky" v hodnotě méně jak 3 tisíce pořizovat. To jsou naprosto vyhozené peníze a zplakali byste u takovéhoto fake výrobku nad výdělkem. Proto nekupujte zajíce v pytli za pár korun a dejte raději na zkušenosti, doporučení a ověřenou kvalitu viz výše, aby se Váš dobře míněný dárek nestal pro obdarovanou osobu přebytečnou věcí v domácnosti, ležící na dně skříně, na místo smysluplného dárku s posláním vyléčit akné a navrátit zpět sebevědomí!NÁŠ TIP na aktuální slevy v českých eShopech

Zlevněné produkty v sekci Kosmetické pomůcky

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku