DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2017

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Brusle Tempish F21 Duo Lady

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro děti od pěti do patnácti let > Tipy na vánoční dárky pro děvčata 5 - 15 let


Skvělá zpráva - Dětské inline brusle Tempish se staly v inline testu 2011-2018 absolutním vítězem!

A jak celkově dopadl největší test inline bruslí v České republice pro rok 2019? Výsledky všech zúčastněných pánských, dámských a dětských modelů inline bruslí zařazených do testu se dozvíte po kliknutí na obrázek níže.Brusle 2 v 1 - Tempish F21 Duo ( nově Tempish Element Duo )

Dětské, dívčí nebo chlapecké brusle Tempish Duo mají speciální konstrukci umožňující jednoduchým povolením 2 šroubů výměnu podvozku z kolečkových bruslí na zimní a obráceně. Kvalitní dívčí zimní brusle určené pro rekreační bruslení jsou vyrobeny z pevného plastového skeletu s vestavěnou botičkou, která má dokonalý systém odvětrávání. Bota je velmi pevná díky stahování tkaničkami, přezkou a suchým zipem. Brusle jsou velmi pohodlné a mají systémem umožňující nastavení velikosti!

DUPLEX konstrukce podvozku zima - léto = v zimě lední brusle, v létě kolečkové!!!

Za jednu cenu máte v podstatě dvoje brusle!

Už nemusíte přemýšlet o kolik koupit větší brusle, aby vašemu dítěti alespoň dva roky vydržely. Brusle mají
nastavitelnou velikost až 4 čísla!


Kvalitní chlapecké zimní / letní brusle

Kvalitní dívčí zimní / letní brusle


Součástí brusle jsou dva druhy podvozku:


1. Kvalitním držákem s noži s povrchovou úpravou proti rezivění.

2. Podvozkem pro 4 kolečka o průměru 72 mm a tvrdosti 82 A. Kolečka se otáčejí na kvalitativně dostačujících ložiskách řady 608 Z.

Výměna podvozku se provede jednoduše povolením dvou šroubů a záměnou za zimní nebo letní podvozek.


Video - výměna podvozku u bruslí Tempish F21 Duo


Popis produktu:

 • Použitým vnějším materiálem je TPU plast zaručující vysokou odolnost a trvanlivost boty. Skelet boty se skládá ze 3 dílů. Celá brusle je velmi dobře odvětrávaná pomocí několika otvorů krytých jemnou síťovanou nylonovou látkou.


 • Vnitřní materiál brusle byl vybírá pro maximálnímu pohodlí nohy. Tvoří jej hedvábná zateplená vložka z Nylonu/nylexu slibující dokonalou izolaci a zateplení nohy. Přímes PVC napomáhá rychlému a účinnému vysychání bruslí.


 • Velkou předností těchto bruslí je velmi jednoduché nastavení velikosti. Díky této možnosti již nemusíte mít strach, že vašemu dítěti koupíte špatnou velikost nebo že vám z bruslí rychle vyroste. Systém umožňuje nastavení velikosti v rozmezí až 4 čísel. Změna velikosti brusle se provede jednoduchým stiskem tlačítka na straně podvozku boty.


 • Zapínání bruslí je řešeno velmi rychlým a pevným systémem jedné přezky ze zámkem spolu se stahujícím páskem na suchý zip. Noha velmi pevně a pohodlně v brusli drží.


Obchod nabízí brusle v těchto velikostech: XS (29 - 32), S (33 - 36), M (37 - 40).O značce Tempish

Firma TEMPISH sport byla založena v roce 1994. Přes velmi široký sortiment sportovního zboží je Tempish hlavně znám pro svoje inline brusle. Postupně byly ke kolečkovým bruslím přidány chrániče, přilby, náhradní díly a další příslušenství. V oblasti inline bruslení si firma vydobyla velmi dobré jméno a významný tržní podíl především díky zaměření na střední cenový segment s výborným poměrem cena/výkon.

Od roku 1999 postupně docházelo k zásadnímu rozšiřování sortimentu o klasické zimní kraso a hokejové brusle, hokejové hole, chrániče, hokejky, puky a hokejové doplňky, kolekce kopaček a fotbalového sortimentu (rukavice, chrániče, dresy atd.), florbalové hole, badmintonové a squashové rakety, a další.

TEMPISH se zaměřuje především na země střední a východní Evropy a pobaltské státy a v současné době má dceřiné společnosti na Slovensku, Polsku, Rusku a obchodní partnery, kteří zastupují značku TEMPISH na Ukrajině a Maďarsku.Kde koupit Brusle Tempish F21 Duo a Tempish F21 Duo Lady?

Tyto brusle koupíte v on-line prodejně se sportovním vybavením - Sportobchod.cz. Dětské brusle Tempish Duo jsou exkluzivní produkt pro tuto prodejnu (vyrobeno přesně podle požadavků Sportobchodu)

URL - detail produktu - Dívčí Brusle Tempish F21 Duo Lady 2v1
(nově pod názvem Tempish Element Lady Duo):
www.sportobchod.czURL - detail produktu - Chlapecké Brusle Tempish F21 Duo 2v1
(nově pod názvem Tempish Element Duo:

www.sportobchod.czNákup v této on-line prodejně se sportovním vybavením - sportobchod.cz vám vřele doporučujeme z mnoha důvodů: • Je to ověřený obchod, který nám k naší spokojenosti slouží již od roku 2002


 • SportObchod.cz s.r.o. je certifikovaný obchod a člen APPEK ( asociace pro elektronickou komerci ), což nám dává jistotu bezpečného nákupu a kvalitních služeb v této prodejně. Tato informace o členství je v dnešní době podvodných e-shopů velice důležitá a proto ji hledejte v internetových obchodech, kde chcete nakupovat!


 • SportObchod.cz s.r.o. je vítězem v soutěži o nejlepší internetový obchod ShopRoku 2010. Opět obhájili loňské prvenství v kategorii “Cena kvality - Sport“.


 • Objednáte-li si zboží skladem, odešlou vám ho nejpozději následující pracovní den (od odeslání informačního mailu)


 • Jejich kamenné prodejny najdete v Praze a Brně, kde si objednané zboží prostřednictvím internetu můžete vyzvednout.


 • Nikdy by si nedovolil prodávat zboží nekvalitní a potencionálně nebezpečné, a to nejen pro naše nejmenší.


Od konkurence je odlišují tyto skutečnosti:

 • klíčové pozice ve firmě mají na starosti aktivní sportovci
 • skoro každý produkt důkladně testujeme
 • každý produkt má podrobný popisek a kvalitní fotky
 • spolupracujeme se předními sportovci a týmy
 • díky velkému obratu můžeme držet nízké ceny


A mnoho dalších výhod ...


Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku