DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Chicco a Cloud B usínáčci / Chicco lampička nad postýlku /

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro miminka a jejich rodičeZvukové a světelné hračky - Usínáčci a lampičky

Nádherné hračky pro naše nejmenší s relaxační hudbou, reálnými zvuky a světélky pro navození příjemné atmosféry a zklidnění nejen před usnutím miminka.Pabobo Lumilove Barbapapa micro USB - usínáček modrý nebo růžový

Doporučený věk od narození.

Usínací kamarád modrý pro chlapečky a usínací kamarádka růžová pro holčičky, jsou svítící kamarádi do postýlky pro novorozence, které mu budou zpříjemňovat usínání až do předškolního věku. Větším dětem lampička poslouží jako osvětlení ve tmě, aby mohli bez buzení rodičů najít správnou cestu.

Lampička ke svícení nepotřebuje el. kabely, dobíjí se pomocí univerzálního micro USB kabelu. Lze jí vzít s sebou jednoduše i na cesty či dovolenou.


Usínáčka Modrého, můžete jako dárek zakoupit zde >>

Usínáčka Růžového, můžete jako dárek zakoupit zde >>
Zajíček Mazlíček zn. Cloud B

Rozkošný a přítulný zajíček od výrobce Cloud B, pomáhá učinit miminku čas spánku zábavnějším a uklidňujícím díky hebkému doteku, příjemné záři a konejšivému zvuku tlukotu srdíčka. Tyto funkce se aktivují při doteku a pohlazení hračky. Tepající srdíčko lze vyjmout. Zajíček má praktické časové spínače pro světelnou záři (23minut) a tlukot srdíčka (10minut). Provoz na 3 baterie AA.

Zajíčka mazlíčka, můžete jako dárek zakoupit zde >>


svítící zajíček se zvukem tepajícího srdíčka


Hvězdná obloha na strop a na stěny se zvuky přírody a ukolébavkami zn. Reer


LED noční lampička do dětského pokoje Reer MyMagicStarLight, jemně promítá na strop a na stěny hvězdnou oblohu, která vytváří příjemnou atmosféru, v které děti snadno usnou. Noční osvětlení je díky provozu na baterie snadno přenosné a zároveň díky malé spotřebě dlouho vydrží v provozu.
Usínáček má přednastavené melodie: 5 zvuků přírody a 10 ukolébavek. Součástí je rovněž budík, časovač, ukazatel času a prostorové teploty. Světlo a hudba: AUX výstup, připojitelné k MP3 přehrávači, smartphone a PC.

Lampičku hvězdná obloha s hudbou, můžete jako dárek zakoupit zde >>Chicco kolotoč nad postýlku hvězdná obloha - modrý


Kolotoč hrající noční obloha s tlumenými, pestrobarevnými měnícími se světly, vytváří příjemnou atmosféru před spaním: okouzlující hvězdy a planety promítané na stěnu a relaxační hudba na pozadí, uklidňují miminko před spánkem a doprovází jej do světa snů.

Kolotoč hvězdná obloha Chicco, lze použít nejen jako
projektor, ale též jako klasický kolotoč nad postýlku.

Projektor má automatický spínač - při dětském pláči se spustí projekce spolu s uklidňující melodií. Součástí je dálkový ovladač.

Kolotoč nad postýlku hvězdná obloha, můžete jako dárek zakoupit zde >>


Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku