DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Chicco a Cloud B usínáčci / Chicco lampička nad postýlku /

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro miminka a jejich rodičeZvukové a světelné hračky - Usínáčci a lampičky

Nádherné hračky pro naše nejmenší s relaxační hudbou, reálnými zvuky a světélky pro navození příjemné atmosféry a zklidnění nejen před usnutím miminka.Pabobo Lumilove Barbapapa micro USB - usínáček modrý nebo růžový

Doporučený věk od narození.

Usínací kamarád modrý pro chlapečky a usínací kamarádka růžová pro holčičky, jsou svítící kamarádi do postýlky pro novorozence, které mu budou zpříjemňovat usínání až do předškolního věku. Větším dětem lampička poslouží jako osvětlení ve tmě, aby mohli bez buzení rodičů najít správnou cestu.

Lampička ke svícení nepotřebuje el. kabely, dobíjí se pomocí univerzálního micro USB kabelu. Lze jí vzít s sebou jednoduše i na cesty či dovolenou.


Usínáčka Modrého, můžete jako dárek zakoupit zde >>

Usínáčka Růžového, můžete jako dárek zakoupit zde >>

Zajíček Mazlíček Bubbly Bunny zn. Cloud B

Rozkošný a přítulný zajíček od výrobce Cloud B, pomáhá učinit miminku, batoleti i většímu děťátku čas spánku zábavnějším a uklidňujícím, díky hebkému doteku a konejšivému zvuku přírody (výběr ze čtyř zvuků včetně ukolébavky). Tyto funkce se aktivují při doteku a je možné nastavit i hlasitost. Usínací zajíček má automatický časovač vypnutí po 23 min. nebo 45 min. Provoz na 2 baterie AA.

Zajíčka mazlíčka, můžete jako dárek zakoupit zde >>Projektor beránků na obloze s ukolébavkami pro krásné sny od zn. Vtech®


Dětský projektor beránků, hvězdiček apod. do dětského pokoje, jemně promítá na strop a na stěny obrázky, které vytváří příjemnou a a útulnou atmosféru, v které děti snadno usnou. Noční osvětlení je díky provozu na baterie snadno přenosné a zároveň díky malé spotřebě dlouho vydrží v provozu.
Usínáček má také přednastavené ukolébavky a různé zvuky přírody. Propracovaná technologie projektoru umožní nastavit čas, po jakou dobu bude projektor v provozu, a aktivovat přístroj hlasem!

Projektor oblohy s hudbou, můžete jako dárek zakoupit zde >>Candide hrací kolotoč nad postýlku se zajíčkem Lenny na usínání i pro zábavu


Hudební kolotoč s mechanickým hudebním strojkem a zajíčkem Lenny sedícím uprostřed točícího se kolotoče osázeného zvířecími kamarády, kytičkami, srdíčky..., se stane ideálním nástrojem pro uklidnění a ukolébání miminka a malého dítěte.

Kolotoč točením a příjemnou hudbou na pozadí, dokonale poslouží dítěti nejen jako doprovod do světa snů, ale také jako zábava a stimulace dětské fantazie.

Hrající kolotoč nad postýlku Candide Lenny, můžete jako dárek zakoupit zde >>

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku