DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Dárková sada CK Be - limitovaná edice s reproduktorem pro Mp3

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro dívky 15 - 20 let


CALVIN KLEIN CK Be - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml + reproduktor k mp3 přehrávači

  • Speciální limitovaná edice se sběratelským flakonem a stylovým reproduktoremSložení a popis toaletní vody CALVIN KLEIN CK Be:

Hlava

bergamot, plody jalovce, mandarinka, máta, levandule

Srdce

směs jemného koření, magnólie, broskev

Základ
santalové dřevo, bílé pižmo, opoponaxPopis vůně parfému:

Tato intimní vůně přitahuje díky výjimečnému spojení svěžesti se smyslovým bílým pižmem. CK Be se odlišuje stejně jako osoba, která tuto vůni používá. CK Be žije ve světě, v němž individualismus a svoboda výrazu mají význam. CK Be je rovněž výzvou k pouštění se do rizika, k výzkumu, k dělání toho, co jsme předtím nikdy neprožili. CK Be představuje výzvu připouštět chyby a pomáhá nám určit svou osobnost. CK Be se vzdaluje od hlavního směru, aby nalezlo vlastní zásady. Povzbuzuje nás k svobodné myšlence a svobodnému působení, k tomu abychom žili plní života a byli nepředvídatelní. Tato vůně nás osměluje k tomu, abychom zavřeli oči, otevřeli duši a začali snít. Vůně je unisex - pro ženy i pro muže.

Vůně byla uvedena na trh v roce 1996.Speciální limitovaná edice
se sběratelským flakonem a stylovým reproduktorem, který lze připojit k vašemu MP3 přehrávači! Ikonická plochá láhev bude po limitovaný čas nabízena s cestovním reproduktorem. Poselství pospolitosti „jsme jeden“ je podle ručně psaného vzoru natištěno na flakonu v několika jazycích. Nezáleží na tom, jakým jazykem mluvíme, jsme součástí jednoho velkého celku.

Reproduktor, který je součástí sběratelské edice, symbolizuje, že hudba je univerzální jazyk. Je kompatibilní se standardními mp3 přehrávači. Vůně je unisex - pro ženy i pro muže.


V případě zájmu o koupi produktu CALVIN KLEIN CK Be - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml a o další informace, navštivte prodejce:


Nenechte si ujít šanci na super výhodný nákup:
Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku