DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2016

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Darth Vader dárky a dárkové sety s motivem Dartha Vadera

Dárky lidičky > Tipy na dárky pro děti od jednoho do pěti let


Hvězdné dárky s motivem Dartha Vadera pro malé i velké přívržence Star Wars

Připravili jsme pro Vás přehled těch nejlepších hvězdných dárků s motivem pána zla - lorda Dartha Vadera, které potěší a pobaví všechny Star Wars šílence a obdivovatele tohoto záporného hrdiny.

Darth Vader dětský úložný box
Hvězdný úložný box pro malé přívržence Dartha Vadera


Zařiďte u Ježíška, aby mu/jí nadělil tuto úložnou hlavu oblíbeného záporňáka Dartha Vadera, aby si do ní mohl schovat kostičky LEGA, autodráhu, plyšáky či jiné hračky a nepostradatelné poklady.

Tento stylový úložný box v podobě hlavy Dartha Vadera je nejen užitečný, ale zároveň se stane super ozdobou pokojíčku každého malého obdivovatele Dartha Vadera...

Darth Vader dětský polštářek
LEGO® budík Star Wars - Darth Vader

Pro všechny malé i velké milovníky STAR WARS a Dartha Vadera, je tu skvělý LEGO® budík s alarmem, snooze a LCD světelným displejem. Postavička Dartha Vadera má pohyblivé ruce i nohy a dokonce nejen stojí, ale i sedí a běží. Tento úžasný budík bude pro vaše decko užitečný a velice zábavný kamarád, který se zároveň stane ozdobou dětského pokoje :-)Jít do obchodu na detail LEGO budíku Darth Vader

Darth Vader dětský polštářek
Stavebnice LEGO® Star Wars Přeměna Dartha Vadera

Pro LEGO nadšence je tu stavebnice, jejíž součástí je 282 kostek Lega, 3 minifigurky: Císař Palpatine, Anakin Skywalker a Darth Vader, 2 Sestavitelné figurky lékařských droidů a další předměty. Smyslem herní stavebnice je proniknout do lékařské stanice přeměnit Anakina na Dartha Vadera, a tím ho přivést znovu k životu!

Jít do obchodu na detail LEGO stavebnice Darth VaderDarth Vader držák telefonu a ovladače
Držák na telefon Darth Vader Star Wars

Tento parádní držák od značky Star Wars, je 20 cm vysoký a poslouží k nabíjení a odložení telefonu a herního ovladače. Dodává se včetně 3m dlouhého mikro USB kabelu a svítícího adaptéru.

Jít do obchodu na detail držák Darth VaderPokladnička Darth Vader Star Wars

Pro fanoušky StarWars je tu super pokladnička v podobě busty tohoto záporného hrdiny, která zajisté děti přiměje k častému vhazování peněz, aby si rychle našetří na nějakou další pěknou hračku v duchu hvězdných válek anebo třeba i na výlet do zábavního parku Legoland, kde spatří samotného Darth Vadera na obří kosmické lodi z Hvězdných válek - XXL Lego Star Wars X-Wing Starfighter.

Kostým Darth Vader Star Wars Deluxe

Velmi povedený a super děsivý kostým "Darth Vader" zajisté potěší všechny malé i velké fanoušky Hvězdných válek, a stane se pro ně úžasným kouskem do jejich sbírky. Kostým se skládá z: kápi, šatů, pásku a masky. Meč není součástí této sady. Lze ho přikoupit.Jít do obchodu na detail kostým Darth Vader

LEGO® stylové hodinky Darth Vader pro věk 6+

Dárkový set Star Wars Lego hodinek s rozebíratelným, hypoalergenním páskem, který si děti mohou poskládat sami podle své fantazie. Součástí balení je i figurka Dartha Vadera, kterou lze připevnit na pásek hodinek.

Dárkový set Darth Vader LEGO® hodinky

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku