DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2016

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Darth Vader dárky a dárkové sety s motivem Dartha Vadera

Dárky lidičky > Tipy na dárky pro děti od jednoho do pěti let


Hvězdné dárky s motivem Dartha Vadera pro malé i velké přívržence Star Wars

Připravili jsme pro Vás přehled těch nejlepších hvězdných dárků s motivem pána zla - lorda Dartha Vadera, které potěší a pobaví všechny Star Wars šílence a obdivovatele tohoto záporného hrdiny.

lampa Darth Vader Star Wars
NEONOVÉ noční světlo Darth Vader Star Wars


Potěšte svého malého i většího fanouška hvězdných válek, touto povedenou NEONOVOU lampou, která je inspirovaná oblíbenou postavou záporňáka Dartha Vadera. Lampička večer příjemně zútulní dětský pokoj či vytvoří intmní atmosféru v ložnici, a zároveň se stane atraktivním bytovým doplňkem.

Darth Vader dětský polštářek LEGO® budík Star Wars - Darth Vader

Pro všechny malé i velké milovníky STAR WARS a Dartha Vadera, je tu skvělý LEGO® budík s alarmem, snooze a LCD světelným displejem. Postavička Dartha Vadera má pohyblivé ruce i nohy a dokonce nejen stojí, ale i sedí a běží. Tento úžasný budík bude pro vaše decko užitečný a velice zábavný kamarád, který se zároveň stane ozdobou dětského pokoje :-)Jít do obchodu na detail LEGO budíku Darth Vader

Darth Vader dětský polštářek Stavebnice LEGO® Star Wars Přeměna Dartha Vadera

Pro LEGO nadšence je tu stavebnice, jejíž součástí je 282 kostek Lega, 3 minifigurky: Císař Palpatine, Anakin Skywalker a Darth Vader, 2 Sestavitelné figurky lékařských droidů a další předměty. Smyslem herní stavebnice je proniknout do lékařské stanice přeměnit Anakina na Dartha Vadera, a tím ho přivést znovu k životu!

Jít do obchodu na detail LEGO stavebnice Darth Vader


Darth Vader VELKÁ plyšová hračka se zvukem STAR WARS Darth Vader VELKÁ plyšová hračka se zvukem STAR WARS

Tato parádní hračka od značky Star Wars, umí po zmáčknutí příslušného tlačítka, říkat hlasem Dartha Vadera několik vět specifických pro tuto postavu..


Jít do obchodu na detail držák Darth VaderPokladnička Darth Vader Star Wars

Pro fanoušky StarWars je tu super pokladnička v podobě busty tohoto záporného hrdiny, která zajisté děti přiměje k častému vhazování peněz, aby si rychle našetří na nějakou další pěknou hračku v duchu hvězdných válek anebo třeba i na výlet do zábavního parku Legoland, kde spatří samotného Darth Vadera na obří kosmické lodi z Hvězdných válek - XXL Lego Star Wars X-Wing Starfighter.

Kreativní sada Pixel Art 4 - Mozaika Darth Vader  Star Wars z kolíčků Quercetti

Set barevných kolíčku Quercetti Pixel Art 4 Star Wars Darth Vader

Tento jedinečný Pixel Art set, umožňuje zábavnou formou optického mísení barev, sestavit z populárních barevných kolíčků portrét legendárního zloducha z hvězdné ságy Star WarsDartha Vadera. Tvoření nadchne děti i dospělé a výsledek bude úchvatný! Obří obraz oblíbeného hrdiny lze umístit na stěnu, poličku či sekretář.


Jít do obchodu na detail Pixel Art 4 Darth Vader Star Wars

Kostým Darth Vader Star Wars

Velmi povedený a super děsivý kostým "Darth Vader" zajisté potěší všechny malé i velké fanoušky Hvězdných válek, a stane se pro ně úžasným kouskem do jejich sbírky. Kostým se skládá z: kápi, šatů, pásku a masky.Jít do obchodu na detail kostým Darth Vader

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku