DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Dodo dětská dřevěná lampička- Pat & Mat

Dárky lidičky > Tipy na dárky pro děti od jednoho do pěti let


Nástěnné dřevěné dětské svítidlo Dodo - Pat & Mat

Dřevěné dětské svítidlo s motivem pohádkových postaviček Pata a Mata sedících na lavičce a dekoracemi - slunce a mráčky, potěší každou holčičku i chlapečka, protože lampička je nejen krásná, ale poslouží i jako příjemné světlo při usínání, které zažene všechny strašidla a bubáky. Lampička je zabalena v hezké dárkové krabici, která dokonale ladí s dřevěným materiálem, z kterého je lampička vyrobena.

Dřevěná lampička na stěnu dětského pokoje - Dodo / Pat a Mat


Lampičky a dětská svítidla

Dětská svítidla a lampičky jsou nedílnou součástí moderního dětského pokoje. Dětská svítidla nemají za úkol jen naplnit dětské pokoje světlem, ale mají také zapadat svým tvarem a barvou do dětského světa her a fantazie. Dětská svítidla se jistě stanou vhodným doplňkem každého dětského pokoje a díky široké nabídce nebude problém s pořízením dětského svítidla jak pro kluky tak pro holky.

Dětská svítidla

Dětská svítidla mají mnoho typů tvarů a designů. Zdrojem světla v dětském svítidle může být obyčejná žárovka, ale mnohem častěji úsporná kompaktní zářivka, nebo dokonce moderní LED žárovka. Dětská svítidla jsou vyráběna z kvalitního materiálu a některé typy jsou prodávány včetně světelných zdrojů.

Možnosti dětských svítidel

Pokud za světelný zdroj zvolíte žárovku či stmívatelnou úspornou zářivku, lze pochopitelně stmívat, což děti i rodiče ocení hlavně v době usínání, kdy není žádoucí mít v dětském pokoji plné světlo, ale úplná tma je také nepřijatelná.

V případě zájmu o koupi produktu Dětské svítidlo Dodo - Pat & Mat a o podrobnější informace, navštivte prodejce:

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku