DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2020

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Kreativní hry, hračky a potřeby pro holky i kluky

Dárky lidičky > Tipy na dárky pro děti od jednoho do pěti let

Probuďte fantazii a tvořivost ve svých dětech s úžasnými dárky pro kreativní tvorbu či experimentování!

Nechte vaše děti modelovat, malovat, kouzlit, tvořit jedinečné dárky a dekorace ...

Vzpomínáte, když jste byl/a malým děckem, jak jste rád/a modeloval/a nabo maloval/a? Byl to krásný pocit, vyrobit či namalovat něco, co jste vymysleli a vytvořili jen vy a pak jste byli za své dílo pochváleni, že? Možná jste patřili k těm dětem, které naopak lákaly různé experimenty a rádi jste vytvářeli různé lektvary či vymýšleli tajemná kouzla. Kreativní hračky a hry byly a stále jsou velice oblíbené u dětí i rodičů a navíc i moc užitečné. Nejen že děcko výtečně zabaví, ale zároveň rozvíjí jeho fantazii a tvořivost. Dnes, na rozdíl od časů mynulých je na trhu spousta nádherných her pro tvořivost našich dětí, které jsou ideálním dárkem pro holky i kluky a my zde představíme ty nejlepší.

FIMO hmota a příslušenství - profesionální příslušenství pro kreativní tvoření!

S FIMO hmotou se pracuje velmi jednoduše, funguje totiž na principu klasické modelíny. Vytvarujete si libovolný tvar, například květinu, vánoční ozdoby, mašličky, korálky, postavičky, šperky, zvířátko, a vyrobený tvar posléze necháte vypéct v troubě. Na závěr můžete výrobek nalakovat nebo přepudrovat, aby měl ten správný šmrnc.

S FIMO hmotou je modelování velice zábavné, jednoduché a zvládne ho opravdu každý! K dostání je celá paleta barev a škála odstínů. Je jen na vás, které si vyberete. Na výběr máte menší i větší balení. Ke hmotě patří také potřeby pro modelování. Oblíbené jsou především vytlačovací formy a vykrajovátka FIMO. Modelování s nimi jde skvěle od ruky. Báječným pomocníkem při modelování jsou i metalické pudry, lesky a další modelovací potřeby jako řezáky a lepidla. Tyto potřeby pro modelování vám usnadní těžkou práci a zkrášlí dětské i vaše výtvory. Na výběr máte i z
kompletních balíčků a sad za výhodnější cenu, které jsou připraveny pro menší děti, školáky i pro opravdové profesionály. Hledáte-li inspiraci či radu, můžete tak učinit pomocí pomocí FIMO návodů z knížek, DVD nebo těchto video návodů .

Zajímá-li vás tento kreativní dárek pro šikovné ruce, navštivte tento Eshop s FIMO hmotou, příslušenstvím a FIMO sadami, jako např. úžasná sada vánoční, domácí mazlíčci nebo výroba šperků apod.

Pro představu, jak se s FIMO hmotou pracuje, pohlédněte na ukázkové video "jak vyrobit rybičku":

Experimentální hry pro malé Einsteiny

Nechte si děti hrát s vlastní fantazií a uvidíte, že vás mile překvapí. Každé dítě je zvídavé a některé rádo neustále něco vymýšlí, zkoumá, objevuje a dělá různé pokusy. Pokud máte doma malého průzkumníka, šikulu nebo vědce, podpořte ho v jeho činnosti zábavnou experimentální hrou. Může tak vesele objevovat nové chemické sloučeniny, pěstovat rostliny ve skleníku, kouzlit nebo vyrobit svítící samolepky – vše samozřejmě v rámci
bezpečných dětských her.

Samozřejmě, že i vy se můžete zapojit do tvůrčího světa a stát se na okamžik kouzelníkem, vědcem, alchymistou, umělkyní či zahradníkem. I vy tatínku nebo maminko, sestřičko či dědečku se můžete naučit dělat různé triky:-) a všichni společně zažít spoustu rodinné zábavy.

Vybírat můžete z mnoha kreativních nebo experimentálních sad pro malé budovatele, pěstitele, vědce, umělce atd. Nám se líbí například tyto hry:

  • Zahrádka budoucnosti
  • Chemická laboratoř pro malé objevitele
  • Malý iluzionista
  • Sada Mýdlová laboratoř na výrobu domácích mýdel


Zajímá-li vás kreativní dárek v podobě experimentální hry, navštivte eshop, kde najdete kromě těchto her i další podobné hry rozvíjející dětskou fantazii a díky kterým se děti naučí rychleji logickým závěrům.


Kreativní a výtvarné hry nejen pro malé parádnice

Snad každé decko má potřebu nepřetržitě zaměstnávat své ruce, například kreslením, modelováním, vyšíváním, vystřihováním, navlékáním korálků apod. S vhodně vybraným dárkem nejenže podpoříte jeho rozvíjející se kreativitu, ale dost možná také předejdete pokresleným stěnám či nábytku. A máte-li doma malé princezny ve věku kolem 6 let, tak tyto kreativní sady jsou pro ní jak stvořené, neboť, která dívenka by odolala stylovému vlasovému nebo nehtovému studiu, že?

Vybírat můžete z mnoha sad pro šikovné ruce. Nám se líbí například tyto kreativní a výtvarné sety:

  • Vyrob si šperk, panenku nebo náramek přátelství
  • Malování, šití, vyšívání...
  • Vytvoř z mozaiky pejska či jiné zvíře
  • Postav si svůj domeček, robota či stan


Zajímá-li vás dárek v podobě kreativní sady pro malé umělce, navštivte Eshop, kde můžete vybírat z desítek úžasných setů, rozvíjejících dětskou tvořivost a umělecké sklony.
Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku