DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Přístroj na cukrovou vatu v retro designu Sweet and Pop Times

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro děti od pěti do patnácti let > Tipy na vánoční darky pro dívku i chlapce 5 - 15 let

Kvalitní výrobník cukrové vaty zn. ARIETE v atraktivní vintage designu - ideální dárek pro každého bez rozdílu věku


Mít doma přístroj na výrobu cukrové vaty je sen snad každého, kdo má rád cukrovou vatu. A dnes se tento sen může stát skutečností, jelikož konečně přichází na trh přístroj pro domácí použití s jednoduchým ovládáním a navíc v krásném retro stylu, s kterým lze rychle připravit lahodnou a nadýchanou cukrovou vatu téměř jako na Matějské pouti. Dokonce i mnohem jemnější než je ta pravá pouťová.

Chcete-li udělat vašim dětem či komukoliv z vašich blízkých, opravdu velkou radost, darujte jim tento designový výrobník cukrové vaty ARIETE Retro, který je speciálně určen pro rodiny s dětmi.

Přístroj na cukrovou vatu ARIETE Retro, je ideální domácí pomocník, po kterém můžete sáhnout kdykoliv přijde chuť na mlsání, a také na oslavě narozen či na rodinné párty.

Přístroj je tudíž vhodný jako krásný dárek pro radost a potěšení chuťových pohárků a zároveň jako hezký retro prvek (replika starého vozíku pouličních prodavačů z počátku 20. století), který zapadne do každé kuchyně.


Návod na použití výrobníku cukrové vaty:

S přístrojem se pracuje velice jednoduše. Obsluhu zvládnou i děti školního věku. Stačí zapnout přístroj na cca 3 minuty, poté nasypat lžíci bílého či barevného cukru, vitacitu nebo 2 - 4 ks bonbónů, vzít špejli a cca 1 minutu s ní točte okolo středu. Výsledek je nadýchaná cukrová vata a vůně, která se line až k sousedům :-)

Údržba přístroje:

Přístroj je jednoduchý na práci i na údržbu. Všechny jeho části do sebe lehce zapadnou a není problém jej opětovně rozebrat a umýt.


Závěrem:


Co se týká chuti, tak rozdíl mezi cukrovou vatou pouťovou a vyrobenou doma, není vůbec žádný. Markantní rozdíl je však v ceně, jelikož doma vyrobená cukrová vata přijde na zlomek ceny cukrové vaty pouťové, což zajisté ocení každý milovník této lahodné cukrovinky :-)

Tento povedený výrobník cukrové vaty je ideálním dárkem zejména pro děti a také pro všechny milovníky cukrové vaty z řad dospělých.


V případě zájmu o koupi přístroje na přípravu domácí cukrové vaty
ARIETE Retro a o bližší informace, navštivte prodejce zde >>


Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku