DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Rooibos

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro ženy 20 a víceRevolution Tea Honeybush Caramel Tea


Se sladkou příchutí karamelu je červený čaj vhodným nápojem ke každodenímu jídlu. Tato čajová směs neobsahuje kofein.
přípravy čaje u Vás doma. Plastikový obal (ochrana sáčků) zachová
aroma a čerstvost Vášeho čaje.


Honeybush caramel – je směsí rooibosu (červeného čaje), měsíčku zahradního a Honeybushe. Červený čaj Rooibos není čaj v klasickém slova smyslu, nýbrž kůra africké rostliny Aspalathus linearis, kterou používaly domorodé kmeny v klasické medicíně. Dnes se pije na celém světě a jeho mimořádné vlastnosti objevuje i světová medicína. Obsahuje vysoké množství vitaminu C, ten posiluje imunitu a napomáhá syntéze kolagenu. Honeybush je medový keř, bylina rostoucí v horských oblastech Jihoafrické republiky. Čaj obsahuje účinné antioxidační látky, působící preventivně proti rakovině a kardiovaskulárním chorobám. Dále chrání játra a obsahuje minerály a stopové prvky (železo, zinek, mangan, měď, draslík, vápník a hořčík). Honeybush snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Čajové směsi, složené z celých čajovníkových lístků jsou baleny v inovovaných jemných sáčcích. Toto balení dává čajovým směsím tolik potřebný prostor pro uvolnění plné chuti a aroma. Jakmile přelijete jemný sáček horkou vodou můžete sami sledovat rozvíjející se čajovníkové lístky. Jemné sáčky Vám umožní vychutnávat čaj tak, jak jej neznáte. Unikátní balení v infuser bag (jemné sáčky) jsou exklusivním balením, které zachová čerstvost, vůni a aroma čaje. Na rozdíl od mnoha jiných značek nejsou plněny čajovým prachem, ale pouze čajem nejvyšší kvality Orange pekoe. Označení čajů OP (orange pekoe) je označení pro nejvyšší kvalitu čajů. Jsou vyráběny z nejmladších (prvních) listů na větévce a jsou proto nejkvalitnější, protože mají nejvíce požadovaných látek.

Pravidelné pití čajů napomáhá při
detoxikaci organismu, našim cílem je očista a detoxikace těla, celkové odlehčení, nárůst energie a vitality a změna stravovacích návyků na tzv.lehké stravování.V případě zájmu o koupi produktu Revolution Tea Honeybush Caramel Tea a o bližší informace, navštivte prodejce:Doporučujeme přikoupit:


Aby byl dárek opravdu dokonalý, je vhodné tento
kvalitní čaj doplnit kvalitní čajovou konvicí. Rozhodně nic nezkazíte s touto dokonalou karafou a designový skvostem - Eva Solo Tea Maker 1l, která má Patentovaný filtrační systém originální karafy.


Tato
karafa umožňuje přípravu čaje dvojím způsobem. Za prvé můžeme čajové lístky nechat volně louhovat ve vodě a při nalévání do šálku je zachytit pomocí speciálního filtru. Nebo je můžeme vložit přímo do filtru a prostřednictvím praktického pístu stlačit na dno nádoby. Vrchní víčko se automaticky otevírá při servírování čaje. Součástí karafy je snímatelný pletený obal udržující teplotu nápoje.Kde koupit produkt Eva Solo tea maker 1l černá?

Eva Solo tea maker 1l černá lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku