DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Sedací vak

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro děti od pěti do patnácti let > Tipy na vánoční darky pro dívku i chlapce 5 - 15 let


Velice šikovné sedací vaky, které Vaše děti budou
milovat :-)


Vaše ratolest na vaku může sedět, ležet a relaxovat, nebo jen tak lenošit! Ideální doplněk do dětských, ale i do obývacích pokojů. Polystyrenové kuličky se absolutně přizpůsobí tělu.

Sedací vaky a pytle jsou nyní k dispozici i pro ty nejmladší v běžném provedení nebo v podobě zvířátka.

Jedná se o menší verzi vaků pro dospělé. Vak je vyroben z praktického a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním povrchem, antialergický. Plněn malými, polystyrenovými kuličkami vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a tak neubývají na objemu jako klasický polystyren.

Nelze jej roztrhat - speciální "space age" nylon je zvláště odolný a trvanlivý. Vhodný do dětského nebo hracího pokoje. Je to ideální kamarád k lenošení a hraní pro děti do 10 let.

Materiál: omyvatelný nylon
Náplň: malé nejjemnější polystyrénové kuličky
Hmotnost: lehký jako pírko
Velikost 100 x 130 cm

Další variantou sedacího vaku je tento vak pro větší děti.

Potah ideální koženkový, lze vybrat i látku. Švy zpevněné speciální technologií.

L (dítě)
hmotnost - cca 1,8 kg
průměr základny - 68 cm
výška v nezatíž. stavu - cca 90 cm


V případě zájmu o koupi produktu Dětský sedací vak a o další informace, doporučujeme navštívit tyto spolehlivé a ověřené prodejce:

FORLIVING - Prodejce nábytku a doplňků pro dům i zahradu, včetně sedacích vaků a jiných kvalitních produktů pro Váš domov, zejména od českých výrobců a za příjemné ceny:

www.nabytek-forliving.cz


Sconto Nábytek - největší prodejce nábytku a doplňků do domácnosti v Evropě (kamenné prodejny i eshop), vše za nejlepší ceny:


www.sconto.czTipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku