DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Výuka jazyků online - němčina, angličtina, francouština a španělština / Vyzkoušení zdarma

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro dívky 15 - 20 let


Vyzkoušeli jsme - skvělá a přátelská výuka, která opravdu naučí!!! Doporučujeme všem:-)


Revoluční výuka jazyků po internetu s ISO certifikací - možnost vyzkoušet zdarma!

Všechny online jazykové kurzy jsou díky své zábavnosti a jednoduchosti vhodné pro děti, studenty, maminky na mateřské, pracující i seniory.

Darujte klíč k úspěchu a skutečnou hodnotu na celý život - možnost mít lepší práci/zaměstnání a schopnost rozumět lidem ze všech koutů světa. Obdarujte své blízké doživotní licenci, ze které se mohou radovat 24 hodin denně nebo se k ní vrátit kdykoliv to bude potřeba, třeba za deset let. Tímto jazykovým online kurzem, můžete udělat opravdovou radost jak dětem, tak dospělým.

Jde o geniální a naprosto originální dárek, který ocení každý obdarovaný, který chce či potřebuje umět nebo se zdokonalit v jazyce německém, anglickém, francouzském nebo španělském a nechce nebo nemůže docházet do učeben pro vysoké pracovní zatížení, nemoc, handicap nebo únavu. Výuka jazyků probíhá po internetu, a tudíž se obdarovaný/á může učit z pohodlí domova nebo z kanceláře. Jazyková online výuka je navíc oproti klasické výuce v učebně nejen pohodlnější, ale i podstatně levnější.


Darujte svět na dlani formou darovacího certifikátu na kurz jazyků pro samouky

S darovaným certifikátem si obdarovaní mohou sami zdarma vybrat, který jazykový kurz jim udělá největší radost. Sami si na základě získaného kódu vyberou kurz, jazyk a pokročilost, která jim bude nejlépe vyhovovat:

  • doživotní kurz angličtiny pro samouky - úplné začátečníky, mírně pokročilé, znalé začátečníky nebo středně pokročilé


  • doživotní kurz němčiny pro samouky - úplné začátečníky, mírně pokročilé, znalé začátečníky nebo středně pokročilé


  • doživotní kurz francouzštiny pro samouky - úplné začátečníky, mírně pokročilé, znalé začátečníky nebo středně pokročilé


  • doživotní kurz španělštiny pro samouky - úplné začátečníky, mírně pokročilé, znalé začátečníky nebo středně pokročilé


Výukou jazyků pro samouky svým blízkým darujete:


  • Nejmodernější systém výuky jazyků pro samouky, které lze spustit v PC, laptopu, tabletu i smartphonu. Tato forma výuky jazyků pro samouky je zábavná a plná interaktivních cvičení, her, kvízů, rad, česko-anglické, česko-německé, česko-francouzké nebo česko-španělské gramatiky a video výkladů.


  • Tento revoluční kurz jazyka pro samouky naučí vámi obdarovanou dospělou osobu, studenta či školáka němčinu, francouzštinu, španělštinu a angličtinu jednoduše, efektivně a především zábavně, s pomocí akreditovaných lektorů a rodilých mluvčí.


  • Kurz jazyka pro samouky je vhodný jak pro všeobecné použití, tak pro profesní použití. Každý jazykový kurz je zároveň příprava k mezinárodní jazykové zkoušce.K pořízení darovacího certifikátu stačí 3 jednoduché kroky:

1. Kupte dárkový certifikát v eshopu
2. Vytiskněte
3. Zabalte
4. Darujte

Jakou hodnotu darovacího certifikátu na online jazykový kurz zvolíte, záleží jen na vás.
Máte možnost si vybrat ze dvou typů certifikátů:


Dárkový poukaz na 6 měsíců + 1 měsíc

Tento darovací certifikát obsahující unikátní kód, umožní obdarovaným výběr jakéhokoliv jazykového kurzu o délce 7 měsíců v celkové hodnotě až 2.490 Kč. Darovací certifikát na 7 měsíců lze zakoupit pod tímto odkazem v eshopu s online jazyky, v kterém si následně obdarovaná/ý dárkový certifikát zdarma promění v jazykový kurz dle vlastního výběru.


Dárkový poukaz na 12 měsíců + 1 měsíc

Tento darovací certifikát obsahující unikátní kód, umožní obdarovaným výběr jakéhokoliv jazykového kurzu o délce 13 měsíců v celkové hodnotě až 2.990 Kč. Darovací certifikát na 13 měsíců lze zakoupit pod tímto odkazem v eshopu s online jazyky, v kterém si následně obdarovaná/ý dárkový certifikát zdarma promění v jazykový kurz dle vlastního výběru.

Online jazykové kurzy nejsou klasický e-lerning, tak jako tomu je u většiny jazykových kurzů. Online jazykové kurzy kladou důraz na přátelskou atmosféru a kontakt s lektorem, kterého má student k dispozici 24 hodin denně nejen ve vzdělávacích videích.


ZAJÍMAVOSTI ZE STUDIA JAZYKŮ

Víte, že v prestižní škole Berlitz vás přijde 48 lekcí studia + studijní materiály v malé skupině studentů na 17 000 korun a online jazyková výuka na 12 měsíců vás bude stát pouhých 2.990 Korun?Přemýšlíte o tom, že byste letos spojili příjemnou dovolenou se studiem jazyka anebo byste rádi darovali své dceři či synovi středoškolský studijní pobyt v zahraničí s výukou jazyků na střední škole v USA, Velké Británii, Francii, Kanadě, Německu, Irsku či Japonsku na dobu minimálně 5 měsíců?

Vyberte si zdeNezapomínejte si naučený jazyk neustále oživovat a zlepšovat. Činit tak můžete zcela zdarma třeba u televizních zpráv CNN nebo pravidelně číst zahraniční tisk a knihy. Občas byste si měl/a v cizí řeči i s
někým popovídat, neboť pouhé čtení může zablokovat mluvení.
Zaujala vás online jazyková výuka pro samouky a rádi byste výuku jazyků nejen darovali, ale pořídili si jazykový kurz z domova i sami pro sebe? Není nic jednoduššího, nežli si před zakoupením kurzu Vaší znalost jazyka otestovat zdarma online vstupním diagnostickým testem, který Vám pomůže zjistit, na jaké úrovni pokročilosti angličtiny, němčiny, španělštiny či francouzštiny dle EU jste, a poté si kurz objednat.


Otestujte si zdarma Vaší znalost jazyka


* Test angličtiny * Test němčiny * Test španělštiny * Test francouzštiny *Pohlédněte na ukázková videa k výuce angličtiny:

Angličtina pro začátečníky

Kurz pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základy anglického jazyka. Po absolvování kurzu budete rozumět běžným výrazům a zcela základním frázím tykajících se vás, vaší rodiny a nejbližšího okolí, pokud lidé mluví pomalu a zřetelně.

Angličtina pro znalé

Kurz je vhodný pro studenty, kteří se již umí jednoduchým způsobem v krátkých větách domluvit. Dále se předpokládá základní slovní zásoba a znalost přítomného času prostého a průběhového, minulého a budoucího času. Kurz Vás plně připraví na základní zkoušku KET (Cambridge Key English Test).video-tipy-500x500.png

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku