DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Zazitkovy darek motokary

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro děti od pěti do patnácti let > Tipy na vánoční darky pro dívku i chlapce 5 - 15 let


Nezapomenutelný zážitkový dárek - Dětské motokáry v Praze

Speciální dvousedadlová motokára čeká na Vás a Vaše děti. Jedinečná možnost svezení pro děti, které ještě nemohou sami řídit motokáru. Rodič řídí a dítě se veze.

Dopřejte své ratolesti možnost zažít rychlou jízdu a adrenalin. Vy budete řídit a Vaše dítě bude sedět na druhé sedačce. Pokud nechcete sami řídit motokáru, ujme se řízení obsluha a sveze Vaše dítě za Vás.

Dítě sedí poněkud výše za řidičem, což mu umožňuje plný rozhled a požitek při maximální bezpečnosti. Aby byla spolujezdci zajištěna optimální ochrana před možným úrazem, nabízíme kromě ochranné přilby ještě nový jistící systém, kdy je spolujezdec jištěn bezpečnostním pásem a ochranným rámem.

Pokud na místě zjistíte, že dítě je dostatečně velké a způsobilé řídit standardní motokáru, můžete vyměnit jízdy na dvousedadlové motokáře za jízdy na standardní motokáře v poměru 2 jízdy na dvojsedadle = 3 jízdy na standardní motokáře. Případně tuto možnost výměny může využít tatínek, aby si zajezdil sám a naplno.

Zážitek obsahuje:
7 jízd na dvousedadlové motokáře po 10 minutách.
Zážitek není omezen na osoby, každou jízdu může jet někdo jiný.

Sezóna:
Celoročně. Počasí nemá vliv, dráha je krytá.

Dráha:
Dráha je postavena na ploše 4.000m2 a dosahuje délky přes 500 metrů, na kterých můžete prožít jedinečnou a neopakovatelnou radost z jízdy a závodění, o kterou se postará více jak 23 zatáček a 6 rovinek střídajících se v technických a rychlých pasážích.

Oblečení:
Ochranné overaly a rukavice jsou bezplatně k dispozici.

Podmínky a omezení:
Jako spolujezdci mohou jezdit pouze děti, které sami nedosáhnou na pedály. Řídit mohou pouze dospělí (motokára je těžší a řízení trochu také). Je zde bezpečnostní pás, kterým je díte připoutáno, min věk cca 3 roky.

Lokalita:
Praha.


V případě zájmu o koupi zážitku - Jízda na motokáře a o bližší informace, navštivte prodejce:
Doporučujeme si přečíst:


Nejlepší dárek je ten, který upřímně potěší a neurazí. A ještě lepší a krásnější dárek je ten, který si může obdarovaný pořádně užít. A proto darujte ZÁŽITEK!

Ano. To je ten pravý, nevšední a originální dar, který zaručeně nezklame. Rozmazlujte a hýčkejte své blízké a milované osoby. Darujte jim relaxaci, dobrodružství, vzrušení či emoce! Splňte tímto darem sny, touhy ...

Číst celý článek >>

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku