DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Ewa Farna - CD, DVD, kalendáře, dárkové předměty a jiné

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro děti od pěti do patnácti let > Tipy na vánoční darky pro dívku i chlapce 5 - 15 let


Ewa Farna - CD, DVD, kalendáře, dárkové předměty a jinéEwa Farna je objevem roku 2006 a mlaďoučkým zjevením na české scéně populární hudby.

Po mnoha letech se objevila v Čechách teenage zpěvačka s obrovským talentem, pěveckým potenciálem s energií a emocí v hlase, která je naprosto ojedinělá.

Pro všechny fanoušky a fanynky této populární zpěvačky přinášíme všechny produkty od Ewa Farna, kterými můžete udělat radost jak sobě, tak i svým blízkým, kteří Ewu Farnou obdivují a milují.Ewa Farna - Pořadač Rock School


Merchandasing

Desky - pořadač, 4 kroužky, pevné desky lamino, lesklé, formát A4Ewa Farna - Blok Rock School A6 nebo A5

Merchandasing

* Formát A6, linkovaný, 70 listů
* Formát A5, linkovaný, 70 listů


ethno eshop


CD Ewa Farna - Ticho

Hudba audio / Bestsellery

Album je různorodější a po hudební stránce "dospělejší", rozhodně však ne tiché. Deska vznikla ve spolupráci producenta Leška Wronky, hudebního producenta Dana Hádla a muzikantů z kapely Ewy Farne.


Ewa Farna - CD Virtuální (Deluxe edice)

Hudba audio / Pop

Limitovaná edice speciálního boxu, který kromě aktuálního nového alba Ewy "Virtuální" obsahuje i notes, placku, zpěvník a náramek.
Album nabité emocemi, současným zvukem, novými hity a poprvé představuje Ewu take jako autorku.


CD Ewa Farna - Měls mě vůbec rád

Hudba audio / Pop

Seznam skladeb:
1) Měls mě vůbec rád 1) Zapadlej krám 1) Kočka na rozpálený střeše 1) Bez tebe to zkouším 1) Klam 1) Víkend 1) Zavři oči 1) Jak motýl 1) L.Á.S.K.A. 1) Nebojím se 1) Jen spát 1) Tam Gdzie Ty (bonus)


DVD+CD Ewa Farna - Blíž ke hvězdám

Hudba video / Domácí

Vydání DVD provází nový singl a videoklip „Boží mlejny melou“. Písnička už boduje vradiových a televizních hitparádách. Ewa Farna je fenomén, který už přerostl svou kvalitou, charismatem i úspěchy rádoby škatulky teenage idolu...


Tomsová Kamila - Ewa - Příběh (ne)obyčejné hvězdy

Knihy / Osobnosti, osudy

Knížka, kterou ocení především čtenáři z řad teenagerů, je věnována jedné z nejvýraznějších a nejúspěšnějších českých zpěvaček Ewě Farné. Autorka v ní líčí Ewiny první krůčky v muzice, vstup do velkého světa showbyznysu i její úspěchy korunované cenou Anděl za rok 2009.

Nechybí průhledy do zpěvaččina osobního života, kdy se fanoušci dozví o Ewině rodinném zázemí, jejím vztahu k rodné Vendryni a k česko-polské komunitě, jejích názorech na hudbu, kolegy z branže, na svět kolem sebe i na milostné vztahy. Kniha je vybavena velkým množstvím boxů, které text doplňují o atraktivní detaily, a dvěma barevnými fotografickými přílohami. Text je doladěn ve spolupráci s Ewou Farnou a s jejím producentem Leškem Wronkou.

Ewa - Příběh (ne)obyčejné hvězdy - Kamila Tomsová lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>TIP

Navštivte také stránky o Ewě Farné a o všem co s Farnou Ewou souvisí - video, mp3, fotografie, texty písní a jiné.

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku