DÁRKOVÝ RÁDCE aneb tipy na dárky 2015

Sdílet ▸

Darujte výlet za nespoutanou zábavou    Dárky z Lásky    Darujte poukázku na pobyt

Přejdi na obsah

Freerider Skatecycle - HIT Vánoc 2012

Dárky lidičky > Tipy na vánoční dárky pro chlapce 15 - 20 let


.
Náš TIP .

Bombastický produkt pro volnou jízdu již i na českém trhu - Freerider Skatecycle
(nový styl - nová jízda / nekompromisní design a kvalita)

-Skvělý vánoční dárek pro sportovního nadšence-


Inovativní produkt Freerider Skatecycle pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop se stal velkým hitem na americkém trhu a dnes je dostupmý i u nás v ČR.

Freerider Skatecycle kombinuje jízdní techniky skateboardu, snowboardu a casterboardu = Freerider je stejně rychlý jako běžný skateboard, nebo casterboard. Kola Freerideru vydrží i 1700 otáček.

Na našem trhu je
Freerider Skatecycle dostupný teprve od podzimu 2011, takže stále lze říci, že se jedná o neokoukanou věcičku, kterou bude chtít snad každý kluk.

Klučičí sen s názvem
Freerider Skatecycle se stal loni obrovským vánočním hitem. Samozřejmě, o letošních Vánocích tomu nebude jinak :-)) Vánoce jsou za dveřmi, a vy rodiče či prarodiče máte nyní úžasnou možnost splnit sen vašeho synka a nebo nezná-li Freerider Skatecycle, tak ho mile překvapit a darovat mu tuto povedenou věcičku pod stromeček. Freerider Skatecycle, se stane bez pochyb jeho věrným parťákem!


O Freerider Skatecycle

Tato nová a revoluční "hračka" se k nám dostává jako Freerider Skatecycle, jehož koncept a následnou výrobu má v malíčku americká společnost sídlící v Brooklynu - Brooklyn Workshop. Cílem této společnosti je uvádět na trh nové netradiční produkty a držet se hesla "Forged from the depths of imagination" (česky "Kované z hlubin fantazie").


Jízda na
Freerideru je naprosto odlišná od jízdních technik, které jsme doposud poznali. K jeho rozpohybování a jízdě na něm není potřeba (kromě úvodního "odpíchnutí") jediný dotek země. S nabitým Freerider Skatecycle a s potřebnou výší adrenalinu v krvi zažije každý nezapomenutelné zážitky. Prohnat ho lze nejen po klasických cestách, ale i ve skate parcích. Milovníci vzrušení a hazardu si také přijdou na své, a to v podobě nejrůznějších triků, které na tomto vynálezu lze vymyslet.


Za vznikem geniálního Freerider Skatecycle stojí Alon Karpman, který se vývoji této hračky věnuje již 10 let. V minulém roce se potvrdilo, že nejde pouze o rozmar, a že Alon neztrácí svůj volný čas, ale že je dokonce na dobré cestě dovést tento produkt do síně slávy. Skatecycle získal v roce 2010 ocenění IDEA Bronze (International design excellence award), na němž má nemalý podíl i jeho designér Antonio Meze. Díky tomu byl zařazen do permanentní expozice v muzeu Henryho Forda.

Nutkáním neustále zlepšovat vzhled a funkčnost Freerideru dospěl nakonec Alon k verzi, která byla uvedena do výroby a následně do prodeje.Servis

V případě poruch, či opotřebení součástek je zajištěn zákaznický servis od dovozce


Pohlédněte na videa

Skatecycle: Výroba prototypů

Historie Skatecycle v procesu vývoje. Od podání patentu v roce 2001 až po výrobu "Edition Freerider" v roce 2010.

Freerider Skatecycle

Freerider Skatecycle - jezdci ukazují dovednosti na Freerider Skatecycle. Jeden jezdec má Ripstik zkušenosti ostatní kiteboard.

Tipy na dárky | Dárky zvířátka | Dárky lidičky | Články | SLEVOVÉ KÓDY | Dárkové HITY | Dárky dle znamení | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku